Dzisiaj jest czwartek 21 listopada 2019, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19793) SPORT FORUM FIRMY (5417) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (4)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Konin. Udało się zebrać pieniądze na leczenie małego Marcela

Dodano: 13.10.2019 11:15
Źródło: LM.pl

Armia Marcela „Małego Wojownika” uzbierała pieniądze na jego rzecz. Chłopiec będzie mógł rozpocząć leczenie w niemieckiej klinice.

Pod koniec marca rodzice małego Marcela usłyszeli zwalającą z nóg diagnozę: guz nadnercza z przerzutami do twarzoczaszki. Po kolejnych badaniach okazało się, że są również przerzuty do szpiku kostnego. Dziecko musi przejść radioterapię, operację i immunoterapię, a wszystko to oszacowano na 310 tysięcy euro. Kwota wzrastać będzie z każdym kilogramem i centymetrem Marcela.

W uzbieranie potrzebnej kwoty włączyła się rodzina, przyjaciele, znajomi i nieznajomi rodziców chlopca. Organizowano festyny, pikniki, licytacje. Zbiórka wyszła nawet poza granice kraju. Dzięki Armii Marcela na koncie siepomaga.pl jest już ponad milion złotych. Resztę potrzebne kwoty uzbierały Anioły z Chicago.

- Od samego początku wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby uzbierać te pieniądze. Nie spodziewaliśmy się ile wspaniałych osób będzie chciało nam pomóc. To dzięki Wam jesteśmy teraz tak bardzo szczęśliwi i wiemy, że na ten moment mamy wystarczającą ilość pieniędzy na leczenie – poinformowali w mediach społecznościowych rodzice Marcela. - Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie. Jesteście najlepszą Armią jaką Marcel mógłby sobie wymarzyć – dodali.

Rodzice podziękowali też wszystkim fundacjom, które zaangażowały się w pomoc chłopcu.

fot. facebook/Marcel Mały Wojownik

  • Konin. Udało się zebrać pieniądze na leczenie małego Marcela

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.