Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19793) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ul. Przemysłowej będzie jutro ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Nasze Sprawy. Wyborcze blaski i cienie. Podsumowanie

Dodano: 14.10.2019 22:55
Źródło: LM.pl

Posłowie, samorządowcy i młodzi politycy komentowali na gorąco wyniki wyborów parlamentarnych. To był specjalny odcinek programu „Nasze Sprawy”.

Pięciu posłów Prawa i Sprawiedliwości, dwoje z Koalicji Obywatelskiej i po jednym z Lewicy oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego. Tak będzie wyglądała reprezentacja okręgu konińsko-gnieźnieńskiego w Sejmie. O wyborach, ale też o tym jakie będą one miały przełożenie na region oraz współpracę z samorządem rozmawialiśmy z obecnymi i przyszłymi posłami: Pauliną Hennig-Kloską i Ryszardem Bartosikiem, a także z wiceprezydentem Konina – Witoldem Nowakiem, burmistrzem Rychwała – Stefanem Dziamarą oraz burmistrzem Kleczewa – Mariuszem Musiałowskim. Nie zabrakło też rozmowy z młodymi, którzy podsumowali wyborczy wyścig i odnieśli się do frekwencji wyborczej. W tej części gośćmi „Naszych Spraw” byli: Bartosz Małaczek, Jakub Eltman i Piotr Czerniejewski.

We wtorek zapraszamy na program „Nasze Sprawy”, w którym rozmawiać będziemy o „Szkole Marzeń”. Startujemy o godz. 20.00.

  • Nasze Sprawy. Wyborcze blaski i cienie. Podsumowanie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.