Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18064) SPORT FORUM FIRMY (5466) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
6 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy jednej z konińskich parafii działa "antywirus ... (10)Konin. Prezydent wprowadza pakiet pomocy przedsięb ... (8)

Nasze Sprawy. Wyborcze blaski i cienie. Podsumowanie

Dodano: 14.10.2019 22:55
Źródło: LM.pl

Posłowie, samorządowcy i młodzi politycy komentowali na gorąco wyniki wyborów parlamentarnych. To był specjalny odcinek programu „Nasze Sprawy”.

Pięciu posłów Prawa i Sprawiedliwości, dwoje z Koalicji Obywatelskiej i po jednym z Lewicy oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego. Tak będzie wyglądała reprezentacja okręgu konińsko-gnieźnieńskiego w Sejmie. O wyborach, ale też o tym jakie będą one miały przełożenie na region oraz współpracę z samorządem rozmawialiśmy z obecnymi i przyszłymi posłami: Pauliną Hennig-Kloską i Ryszardem Bartosikiem, a także z wiceprezydentem Konina – Witoldem Nowakiem, burmistrzem Rychwała – Stefanem Dziamarą oraz burmistrzem Kleczewa – Mariuszem Musiałowskim. Nie zabrakło też rozmowy z młodymi, którzy podsumowali wyborczy wyścig i odnieśli się do frekwencji wyborczej. W tej części gośćmi „Naszych Spraw” byli: Bartosz Małaczek, Jakub Eltman i Piotr Czerniejewski.

We wtorek zapraszamy na program „Nasze Sprawy”, w którym rozmawiać będziemy o „Szkole Marzeń”. Startujemy o godz. 20.00.

  • Nasze Sprawy. Wyborcze blaski i cienie. Podsumowanie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.