Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16989) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-10 / -13oC
Jutropogoda
-13 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent Konina powołał miejskiego koordynatora d ... (0)Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)

Widowisko teatralno - muzyczne MDK - "Gucio Zaczarowany"

Dodano: 15.10.2019 11:04

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza na widowisko teatralno - muzyczne zrealizowane na motywach powieści konińskiej pisarki Zofii Urbanowskiej pt.: „Gucio zaczarowany”.

Wydarzenie jest związane z 35-leciem istnienia MDK. Wybór powieści Zofii Urbanowskiej nie był przypadkowy, bowiem w roku 2019 obchodzimy w naszym mieście 170 rocznicę urodzin pisarki. Widowisko powstało dla uczniów szkół z Konina i regionu.

Bohater przedstawienia - Gucio - jest chłopcem niezwykle leniwym, aroganckim i niegrzecznym; psoci, dokucza kolegom, nie szanuje starszych i krzywdzi zwierzęta. Jednakże Gucio nie wie, że jest ciągle obserwowany, a informacja o jego niecnych czynach dociera do wróżki, która zamienia go w muchę.

MDK zachęca do udziału w jubileuszu i obejrzenia spektaklu, tym bardziej, że biorą w nim udział wyłącznie młodzi uczestnicy zajęć MDK. Premiera odbędzie się 27 października br. w Sali Konińskiego Domu Kultury, o godz. 17.00. Szkoły mogą również 28 i 29 października o godz. 8.30 i 10. 45 do Konińskiego Domu Kultury. Rezerwacja miejsc pod nr tel – 243 77 17.

  • Widowisko teatralno - muzyczne MDK  - "Gucio zaczarowany"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Gucio Zaczarowany,   widowisko,   MDK,   rok Zofii Urbanowskiej,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Z okazji JUBILEUSZU dobrych następnych lat !!!!
Dodano: 15.10.2019 11:37    Przez: ~zk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.