Dzisiaj jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20753) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Specjalne wydanie programu Nasze sprawy - Czy w Koninie wykryto Koronawirusa?
Polecamy:

Wilczyn. Onko-Mikołaje zbierają zabawki dla małych pacjentów

Dodano: 15.10.2019 12:51
Źródło: LM.pl

Do 20 listopada trwa akcja charytatywna ,,Onko-Mikołaje" organizowana przez OSP w Dębówcu, GOK w Wilczynie i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wilczynie. W ramach akcji zbierane są zabawki dla małych pacjentów z bydgoskiego szpitala.

Wszyscy chętni mogą przynosić zabawki, grzechotki, klocki, puzzle, gry planszowe, kolorowanki, kredki, mazaki, artykuły papiernicze, kawę i herbatę. Fanty przekazane zostaną małym pacjentom Kliniki Onkologii, Hematologii i Pediatrii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy. 

Organizatorami zbiórki są OSP w Dębówcu, Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie i Gminna Biblioteka Publiczna w Wilczynie. Dary przynosić można do 20 listopada. Zbiórka prowadzona jest w wilczyńskiej bibliotece. Więcej informacji pod nr tel. 667 104 746.

  • Wilczyn. Onko-Mikołaje zbierają zabawki dla małych pacjentów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.