Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17225) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Skulsk. Kontrola prędkości i sposobu przewożenia towarów

Dodano: 4.11.2019 11:32

Dzielnicowy ze Skulska przeprowadził działania mające na celu ograniczenie przekraczania prędkości w tej miejscowości. Mieszkańcy bardzo często wskazują takie miejsca na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Już blisko 180 razy konińscy policjanci zajmujący się koordynacją zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa odnotowali przekraczanie dozwolonej prędkości na ulicach Skulska. Co jakiś czas pojawiają się tam patrole z konińskiej drogówki, ale pamięta o tym także dzielnicowy. Zjawisko jest na tyle poważne, że jego ograniczenia bądź likwidację wpisał do swojego planu priorytetowego.

Zgodnie z tymi założeniami tym razem zaprosił do współpracy funkcjonariuszy z Inspekcji Transportu Drogowego. Wraz z nimi w ubiegły piątek kontrolował pojazdy we wrażliwych miejscach Skulska. Szczególną uwagą objęli tym razem ciężarówki i sposób przewożenia towarów.

Fot. KMP w Koninie 

 

  • Skulsk. Kontrola prędkości i sposobu przewożenia towarów
  • Skulsk. Kontrola prędkości i sposobu przewożenia towarów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja,   dzielnicowy Skulsk,   mapa zagrożeń,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.