Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17808) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
7 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (5)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (4)

Uwaga! W niedzielę utrudnienia w ruchu w nowej części Konina

Aktualizacja 23.11.2019 13:17
Źródło: LM.pl

Z powodu organizacji XXVIII Ulicznego Biegu o Lampkę Górniczą w niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu w nowej części Konina. Kierowcy muszą uważać między godz. 11.00 a godz. 13.00.

O szczególną uwagę kierujący pojazdami proszeni są w niedzielę w okolicach hali Rondo, ul. 1 Maja, ul. Wyszyńskiego, ul. Wyzwolenia, ul. Sosnowej, ul. Okólnej, ul. Zakole, ul. 11 Listopada, ul. Kolejowej, ul. Przemysłowej i ul. Dworcowej. To właśnie tymi ulicami przemieszczać będą się zawodnicy uczestniczący w XXVIII Ulicznym Biegu o Lampkę Górniczą. Utrudnienia potrwają od godz. 11.00 do godz. 13.00.

Zarząd Dróg Miejskich o ostrożność apeluje jednak również do pieszych. - Prosimy pieszych o przekraczanie jezdni tylko w wyznaczonych miejscach przy koordynacji osób kierujących ruchem. Na czas trwania imprezy sportowej prosimy wszystkich uczestników ruchu o stosowanie się do znaków drogowych i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie ulic na których wprowadzono ograniczenia - czytamy w komunikacie.

Utrudnienia będą dotyczyć także autobusów komunikacji miejskiej. Od 10.30 do 13.00 przystanki przy ulicach Aleja 1-go Maja w obu kierunkach oraz przy ulicy Dworcowej w kierunku PKP będą nieczynne.

  • Uwaga! W niedzielę utrudnienia w ruchu w nowej części Konina

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Za mała ta mapka :)
Dodano: 23.11.2019 12:52    Przez: alum

KOMENTARZE

Za mała ta mapka :)
Dodano: 23.11.2019 12:52    Przez: alum

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.