Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17255) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Wspólne ubieranie choinki przed Urzędem Gminy w Krzymowie

Dodano: 25.11.2019 13:37

Gmina Krzymów przygotowuje się do 6 grudnia. O godzinie 12.30 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Krzymowie rozpocznie się wspólnie ubieranie choinki.

Pierwsze gminne ubieranie choinki zorganizowano w Krzymowie w minionym roku. W tym będzie akcja zostanie powtórzona. Choinka zostanie przybrana ozdobami przygotowanymi przez dzieci podczas warsztatów pod kierunkiem rzeźbiarza Henryka Jankowskiego. Dzieci z gminnych szkół robiły ozdoby choinkowe, które 6 grudnia zawisną na gminnej choince. Do akcji będą mogli dołączyć wszyscy chętni, którzy przygotują swoje ozdoby.

Choinka stanie przed urzędem 5 grudnia, aby w piątek 6 grudnia od godz. 12.30 można było przystąpić do jej strojenia. Organizatorzy zapowiadają także wizytę Mikołaja ze słodyczami. Na rozgrzewkę będzie czerwony barszcz, przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzymowie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   Urząd Gminy,   ubieranie choinki,   mikołajki 2019,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.