Dzisiaj jest środa 8 kwietnia 2020, imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17006) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
13 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Konińska kartka świąteczna, czyli konkurs plastyczny dla dzieci

Dodano: 30.11.2019 11:44

W najbliższy poniedziałek (2 grudnia) rusza konkurs z cyklu „naLOT naGRÓD”. Tym razem jako „Konińska kartka świąteczna”.

Celem konkursu jest rozwijanie i bogacenie wiedzy dzieci na temat miasta Konina i powiatu konińskiego (ciekawe miejsca, zabytki, obiekty, piękno przyrody). Konkurs polega na wykonaniu kartki świątecznej ukazującej świąteczne wydanie atrakcji, bądź zabytku z miasta Konina lub powiatu konińskiego.  Zdjęcia pracy konkursowej można zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym lub  wysłać w wiadomości prywatnej na fanpage-u stowarzyszenia lub przesłać na adres e-mail: kontakt@turystyka.konin.pl. Można również dostarczyć pracę plastyczną osobiście do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej Marina (przy ulicy Dworcowej 2). Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu.

Nagrodzonych zostanie troje zwycięzców, którzy zdobędą uznanie jury, kierującego się następującymi kryteriami: zgodność z przedmiotem konkursu, wartość artystyczna wykonanej pracy, a także oryginalny pomysł

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kartka świąteczna,   konkurs,   LOT Marina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.