Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17939) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)

Ile kosztuje zestaw do monitoringu?

Materiał promocyjny

Dodano: 4.12.2019 12:46

Standardem staje się dziś monitoring mieszkań, domów oraz przestrzeni biurowych. Chcąc dbać o swoje bezpieczeństwo, decydujemy się na nowoczesne rozwiązania, które wbrew pozorom wcale nie są takie drogie. Wystarczy kilka kamer, by mieć pewność, że zarówno dobra materialne, jak i dane firmowe pozostaną bezpieczne.

Niektóre przedsiębiorstwa decydują się na zatrudnienie firmy ochroniarskiej do dbania o przestrzeń firmową, jednak nie zawsze jest to konieczne. W wielu sytuacjach wystarczy po prostu monitoring, który nie jest kosztowny, a dodatkowo umożliwia samodzielną konfigurację, dopasowaną do własnych potrzeb. Materiał z kamer stanowi też dowód w sytuacji, gdy ktoś włamie się do biura, domu czy mieszkania.

Zestawy do monitoringu mieszkania i domu – ile to kosztuje?

Mieszkania i domy mają niewielką powierzchnię w porównaniu do przestrzeni biurowych, a to sprawia, że zakup kamer nie jest dużym wydatkiem. W skład takiego zestawu wchodzą m.in. Rejestrator dostępny w sklepie Montersi.pl - https://www.montersi.pl/rejestratory-ip oraz kilka kamer (w zależności od powierzchni, która ma być monitorowana). W każdej chwili można go także rozszerzyć o dodatkowe urządzenia, tym samym dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Wiele osób decyduje się na specjalne kamery do nagrywania na zewnątrz, które świetnie sprawdzają się w nocy. Przydają się do zabezpieczenia pojazdów i wszelkich sprzętów znajdujących się na podwórku. Koszt takiego zestawu wynosi ok. 700 zł w przypadku samych kamer wewnętrznych, natomiast przy opcji rozszerzonej, która służy również do nagrywania na zewnątrz, koszt wynosi ok. 1000 zł.

Monitoring powierzchni biurowych oraz sklepów – koszt zakupu

W przypadku zestawów do monitorowania biur czy sklepów, urządzenia są wyposażone w opcję udostępniania obrazu przez Internet. Dzięki temu podgląd z kamer jest możliwy na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, czyli np. na smartfonie czy tablecie. Jeśli chodzi o różnice pomiędzy tymi kamerami a urządzeniami do monitoringu mieszkań i domów, to przede wszystkim widoczna jest ona w jakości obrazu. Cena takiego zestawu w wersji podstawowej wynosi ok. 800 zł, natomiast w wersji rozszerzonej ok. 1300 zł. Ceny zestawów można zobaczyć pod adresem: https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa

Monitoring działek oraz parkingów – ile kosztuje zestaw?

Jeśli mowa o zestawach kamer do monitoringu działek oraz parkingów, należy zdecydować się na takie, które będą odpowiednie do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, a także przy niekorzystnym oświetleniu. W tym przypadku świetną opcją są kamery z promiennikiem fal podczerwieni, ponieważ umożliwiają rejestrowanie obrazu w ciemności. Co więcej, już podstawowe zestawy pozwalają na podgląd obrazu przez urządzenie z dostępem do Internetu. Koszt takich sprzętów waha się w granicach od 750 do 1100 zł.

Ile kosztuje monitoring do magazynu?

Przestrzenie magazynów są dość wymagające, jeśli chodzi o monitoring. Zwykle są to pomieszczenia bardzo duże, dlatego niezbędny jest tu zakup złożonych zestawów monitoringu, które posiadają rozbudowany rejestrator pozwalający na dołączenie do niego większej liczby kamer. Ponadto monitoring musi tu działać całą dobę, dlatego kamery powinny być wyposażone w promiennik fal podczerwonych. Koszt takich zestawów waha się w granicach 750-1000 zł.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego monitoringu, zgłoś się do fachowców ze sklepu Montersi.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:monitoring,   bezpieczeństwo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.