Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15039) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

Świąteczne paczki otrzymało ponad 4400 osób z całego regionu

Dodano: 18.12.2019 14:27

Kolejna akcja przygotowania paczek świątecznych przez Bank Żywności w Koninie zakończona. W całym regionie paczki otrzymało ponad 4400 osób.

Dzięki zaangażowaniu ponad 450 wolontariuszy z konińskich szkół, jak też organizacji pozarządowych paczki otrzymało 1400 osób potrzebujących, głownie osób starszych i samotnych. Paczki przygotowane zostały z produktów zebranych podczas zbiórki żywności w sklepach 29-30.11.2019r., w której zebrano 8565 kg żywności. Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy.

Paczki przekazane zostały podopiecznym za pośrednictwem organizacji pozarządowych współpracujących z Bankiem Żywności, jak też zostały osobiście dostarczone adresatom do domów pod adresy wskazane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Koninie.

Akcja prowadzona była również w 22 okolicznych gminach w powiatach Konin, Koło, Słupca, Turek. W całym regionie paczki otrzymało ponad 4400 osób.

  • Świąteczne paczki otrzymało ponad 4400 osób za całego regionu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Bank Żywności,   paczki,   pogotowie św. Mikołaja,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.