Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Konin. Młodzi artyści na Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej

Dodano: 19.01.2020 17:15
Źródło: LM.pl

Ponad 50 młodych artystów wzięło udział w IV Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

W miniony piątek w MDK-u zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych. Rywalizowali oni w trzech kategoriach wiekowych. Oceniało ich profesjonalne jury w składzie: Wojciech Kajzer, Krystian Weber i Marta Janczak.

Wśród uczniów klas 1-3 najlepsza okazała się Aleksandra Ziemniak. Drugie miejsce zajęła Maja Bartczak, a trzecie – Milena Liczbińska. Wyróżnienia zdobyły: Antonina Zbytniewska, Gabrysia Jelonek, Iga Krzyżaniak i Justyna Gradomska. W drugiej kategorii, czyli wśród uczniów klas 4-6, najlepsza okazała się Maja Antkowiak. Drugie miejsce zajęła Maja Żylińska, a trzecie – Michalina Rybacka i Nadia Cichos. Wyróżnienia przypadły w udziale: Michalinie Michalak, Weronice Pacynie, Mai Zielińskiej oraz Sebastianowi Mroczkowi.

Najstarsi uczestnicy konkursu to uczniowie klas 7-8. Tutaj pierwsze miejsce zajęła Gabriela Lityńska, drugie – Natalia Andrysiewicz, a wyróżnienia przyznano: Patrycji Cieślikowskiej, Wiktorii Grylewicz i Nataszy Kopczyńskiej.

fot. MDK Konin

  • Konin. Młodzi artyści na Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej
  • Konin. Młodzi artyści na Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej
  • Konin. Młodzi artyści na Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej
  • Konin. Młodzi artyści na Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.