Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21267) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (1)Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)

Policjanci przypominają o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

Dodano: 24.01.2020 09:52
Źródło: LM.pl

„Bezpieczne ferie 2020” - pod taką nazwą konińska policja będzie prowadziła działania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Od poniedziałku wszyscy uczniowie w Wielkopolsce rozpoczną ferie zimowe. To czas odpoczynku i zabawy, ale też może wiązać się z zagrożeniami. W związku z tym już od połowy stycznia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie prowadzą w szkołach spotkania i uświadamiają o czyhających niebezpieczeństwach. Przede wszystkim chodzi o korzystanie z zamarzniętych stawów i jezior, noszenie odblasków po zmroku, a także informowanie na portalach społecznościowych informacji, gdzie spędza się zimowy wypoczynek. Mundurowi przypominają również rodzicom, żeby w czasie ferii zwracali uwagę, gdzie dzieci wychodzą, z kim będą przebywać, a także co robią w sieci, jakie treści tam zamieszczają i czy wracają do domu trzeźwi.

Przez najbliższe dwa tygodnie policjanci będą prowadzić dalsze działania profilaktyczne, ale też częstsze kontrole na drogach i w miejscach, gdzie najczęściej przebywa młodzież.

  • Policjanci przypominają o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
Dodano: 24.01.2020 19:47    Przez: Monika Wolska

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.