Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21010) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mission impossible Medyka. Muszą strzelić trzy gol ... (0)Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (4)

Najpopularniejsze meble sklepowe

Materiał promocyjny

Dodano: 27.01.2020 13:45
  • Najpopularniejsze meble sklepowe

Meble sklepowe odgrywają bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu placówki handlowej. Odpowiednio dobrane meble pozwalają optymalnie rozmieścić oferowane produkty i przyciągnąć uwagę klienta. Wpływają na komfort i dobre samopoczucie zarówno klientów, jak i pracowników sklepu. Bardzo korzystnie wpływają na estetykę pomieszczenia.
 

Regały sklepowe

Do najpopularniejszych mebli sklepowych należą regały i gondole. Regały sklepowe to najczęściej modułowe konstrukcje umożliwiające optymalne rozmieszczeni towarów w placówce handlowej. Nowoczesne regały sklepowe produkowane są z solidnych trwałych materiałów. Jako wyposażenie sklepów najczęściej wybierane są regały metalowe.

Metal to surowiec odporny na uszkodzenia, zniszczenia, na wilgoć i zmiany temperatur, regały wykonane z metalu bardzo dobrze znoszą duże ciężary.

Regały sklepowe w zależności od potrzeb sklepu mogą mieć różną mieć różną wysokość i konstrukcję, są też zróżnicowane pod względem liczby i rodzaju półek. Wśród regałów sklepowych wyróżniamy regały wolnostojące i regały przyścienne.
 

Gondole

Gondole sklepowe pozwalają zagospodarować środek powierzchni sklepowej. Dzięki nim można wyeksponować dodatkowy towar oraz utworzyć alejki z produktami określonej kategorii. Gondole sklepowe dzięki swej konstrukcji sprawiają wrażenie lekkich, nieprzytłaczających mebli, poza tym są bardzo pojemne i nie zajmują wiele miejsca. Są łatwe w montażu.
 

Gabloty

Gabloty to dekoracyjne meble sklepowe. Wykonuje się je głównie ze szkła, ale też z drewna i z metalu. Gabloty często są podświetlane, dzięki czemu możliwe jest dokładne wyeksponowanie towaru. Gabloty zabezpieczają też towar przed kradzieżą lub zniszczeniem.
 

Standy ekspozycyjne i stojaki reklamowe

Kolejnym elementem wyposażenia sklepu są standy ekspozycyjne. Zajmują niewiele miejsca, a ich funkcją jest zaprezentowanie konkretnego rodzaju towaru. Skutecznie przyciągają wzrok klientów. Obok standów i stojaków reklamowych klienci na pewno nie przejdą obojętnie.
 

Lady sklepowe

Lady sklepowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego sklepu. To centralne miejsce sklepu, gdzie sprzedawca ma bezpośredni kontakt z klientem. Lada powinna być funkcjonalna, dostosowana do wielkości pomieszczenia, powinna być też dopasowana do kolorystyki sklepu.

Meble sklepowe to wizytówka każdego sklepu. Obecnie klienci są coraz bardziej wymagający, a konkurencja coraz większa. Dlatego warto postawić na meble wysokiej jakości.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sklep,   meble

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.