Dzisiaj jest piątek 14 maja 2021, imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16550) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 11oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

Zmieni się organizacja ruchu na ul. Przemysłowej i Paderewskiego

Aktualizacja 7.02.2020 15:46
Źródło: LM.pl

Od połowy lutego obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu w okolicach budowanego wiaduktu łączącego ul. Paderewskiego z Wyzwolenia w Koninie.

W związku z budową dróg dojazdowych do nowego wiaduktu, utrudnień dla kierowców oraz pieszych trzeba będzie się spodziewać na odcinku ul. Przemysłowej oraz na ul. Paderewskiego. Jeśli chodzi o ul. Przemysłową to przewiduje się zamknięcie południowej strony i skierowanie ruchu na pas za wyspę dzielącą. Ruch północną częścią ulicy będzie się odbywał po trzech pasach w każdą stronę ( dwa pasy w kierunku z Konina i jeden w kierunku do Konina”.

- Analogicznie do ul. Przemysłowej ruch pojazdów zostanie skierowany na jedną stronę (wschodnią) ulicy I. Paderewskiego (RUCH W STRONĘ LEWĄ – DLA POJAZDÓW SKRĘCAJĄCYCH W KIERUNKU BYDGOSZCZY) oraz pasem prawym (RUCH W STRONĘ CENTRUM MIASTA) – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie.

Odcinek od skrzyżowania ul. Paderewskiego z ul. Przemysłową, do skrzyżowania z ul. Torową zostanie zwężony do jednego pasa. Zjazdy będą możliwe tylko do pobliskich stacji. Ulica Torowa będzie otwarta dla ruchu w obu kierunkach, ale wyjazd z niej będzie możliwy tylko w prawą stronę.

W rejonie prowadzonych prac, obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania.

- Za zaistniałe utrudnienia w ruchu PRZEPRASZAMY, jednocześnie prosimy mieszkańców oraz użytkowników dróg o stosowanie się do tymczasowych zmian w organizacji ruchu (sygnalizacji, oznakowania pionowego i poziomego lub w sytuacjach newralgicznych do poleceń osób kierujących ruchem) – informuje ZDM.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu nastąpi 15 lutego od godz. 12.00, a potrwa do zakończenia pierwszego etapu robót.

Szczegóły zmiany organizacji ruchu na ul. Przemysłowej i Paderewskiego zawierają poniższe plany sytuacyjne (powiększenia po kliknięciu).

grafika: ZDM Konin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale zaczną się korki ,oraz będą spóźnione autobusy .Czekałem na ten moment .Obie drogi w kierunku północy miasta do remontu genialny plan .🤣
Dodano: 7.02.2020 15:44    Przez: K
To będziemy mieć korek który nie będzie miał końca . korek V Osiedle ,korek Zatorze, korek na przeprawie i na moście . A kto nam zwróci za paliwo kiedy będziemy stać w korku gigant. Już latem jechałam 1.30 minut Świętojańska - Paderewskiego Szybciej o 20 minut dojechałam z Konina do Poznania .
Dodano: 7.02.2020 18:21    Przez: ~Ola
W Niemczech remontują autostrady zostawiając sobie jeden pas, u nas muszą mieć lotnisko przed - do jazdy wylotowej z Konina od strony wiaduktu powinien zostać tylko jeden pas tylko do jazdy na wprost - bez świateł by luzować ruch w mieście. lewoskręt na Paderewskiego jak pokazany. Od strony Gosławic dwa pasy do jazdy na wprost -w tym prawy skrajne do jazdy w prawo.
Dodano: 7.02.2020 16:36    Przez: Zbyszek
No bo co może pójść nie tak z tak genialnym planem :D ?
Dodano: 7.02.2020 17:30    Przez: R
avatar Ale wy jestescie stekajace kretyni,wiadome jest ze jak jest remont jest gruz......kazdy by jezdził ale jak cos robia to płacz bo korki itd 😂 zrobia bedziesz jezdził i zamknij pysk.
Dodano: 7.02.2020 23:33    Przez: Brejza Czadomen

KOMENTARZE

avatar Budowa tego wiaduktu nie udrożni za wiele konińskich dróg. Gdyby był zachowany przejazd na Okólnej to wtedy jako kolejna droga tak, a teraz?? Zlikwidują dwa przejazdy kolejowe, a dadzą jeden wiadukt....
Dodano: 09.02.2020 08:56    Przez: Romek Ress
obwodnica jest potrzebna a nie jakiś wiadukt który nie spełni oczekiwań mieszkańców . Co za bezmyślność szkoda słów . Co z tego że wyleje się potok na tych nieudaczników . Oni i tak mają głęboko w d. mieszkańców . Ważne koryto i dalej bujać się cztery lata .
Dodano: 09.02.2020 14:16    Przez: ~Ola
Czy głupota wladz miasta osiągnęła juz zenit? Do Konina sa trzy wjazdy od północy rudzicka kleczewska i przemysłowa. Wszystkie w jednoczesnej destrukcji. To celowr czy po prostu szczyt głupoty z pozdrowieniami dla mieszkańców?
Dodano: 09.02.2020 12:33    Przez: Bazyli Opona
To szczyt możliwości naszych władz i dyrektora MZD przykre ale prawdziwe.
Dodano: 09.02.2020 21:42    Przez: ~Pająk
redaktor a ten pierwszy etap budowy to jaki to termin listopad 2023 przed wyborami co 🤪😂
Dodano: 09.02.2020 15:55    Przez: ~Ola
Kompromitacja na każdym kierunku działania władz Konina.Tak wybraliśmy tak mamy!!!
Dodano: 09.02.2020 21:46    Przez: ~Lex
lex nie wybraliśmy , kto wybrał to wybrał bo ja NIE !!!!
Dodano: 09.02.2020 22:00    Przez: ~Ola
Ola też nie głosowałem na PO czy SLD ale jest odpowiedzialność zbiorowa za złe wybory ktoś ich wybrał!
Dodano: 09.02.2020 22:24    Przez: ~Lex
mam dość tej odpowiedzialności zbiorowej . oczywiście winie za taki stan rzeczy niektórych mieszkańców Konina którzy nie myślą żeby było lepiej tylko żeby było tak jak było ,ale co się dziwić jak to ponad 50% komunistów . Młodzi wzorują się na dziadkach ojcach a nie kierują się swoim rozumem . może nie wszyscy ale większość napewno i ten ogon tak się wlecze .
Dodano: 10.02.2020 11:26    Przez: ~Ola
2 z 2
<<12

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.