Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16092) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Gorący temat

Dodano: 20.02.2020 11:27
Źródło: LM.pl

Dzień Kobiet z niespodziankami!

8 marca zapraszamy na mocne i ważne kobiece kino. Film "Gorący temat" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o skandalu, którego nagłośnienie było jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #MeToo. Tradycyjnie dla pań przygotujemy niespodzianki!

"Gorący temat" w reżyserii Jaya Roacha, opowiada o prawdziwych wydarzeniach z 2016 roku, gdy twórca imperium medialnego Fox News, Roger Ailes, wówczas 76-latek, został oskarżony o molestowanie seksualne i zwolnienie pracownicy za odmowę współżycia seksualnego. Na ekranie zobaczymy trzy wielkie gwiazdy: Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie – w rolach kobiet, które przeciwstawiły się przemocy.

Dziennikarki Fox News przechodziły koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem groziła nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety będące na różnych szczeblach medialnej drabiny znalazły jednak w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Ailes nie poddał się bez walki. Dysponował wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Wtedy nikt jeszcze się nie spodziewał, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.

Film "Gorący temat" miał w tym roku trzy nominacje do Oscara. Statuetkę otrzymał w kategorii: charakteryzacja.

  • Gorący temat

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.