Dzisiaj jest czwartek 9 lipca 2020, imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17815) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 14oC
Jutropogoda
20 / 17oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów. Urzędnicy przystąpili do akcji pomocowej ... (0)Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (3)

#PosiłekDlaLekarza. Dwa konińskie lokale dołączyły do akcji

Dodano: 19.03.2020 10:41
Źródło: LM.pl

Bar Burger 73'st oraz M&M Steak House to dwa pierwsze lokale gastronomiczne w Koninie, które dołączyły do akcji #PosiłekDlaLekarza. Dzięki ich wsparciu konińscy ratownicy, pielęgniarki i lekarze otrzymają darmowe posiłki.

Akcja #PosiłekDlaLekarza zorganizowana została na portalu zrzutka.pl. Jest odpowiedzią na wytężony wysiłek pracowników służby zdrowia w czasie epidemii. - Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię - czytamy na stronie zbiórki.

Idea jest prosta - każdy chętny może wpłacić datek na stronie zbiórki (TUTAJ). Z tych pieniędzy finansowe są posiłki przygotowywane przez lokalne restauracje, bary i inne punkty gastronomiczne. Do tej pory akcję wsparło już ponad 9600 osób, wpłacając blisko 489 tys. zł. Wczoraj do pomocy włączyły się dwa konińskie lokale - Bar Burger 73'st oraz M&M Steak House.

- Dziś dostarczyliśmy aż 24 obiady do konińskiego szpitala, głównie na oddział ratunkowy w ramach akcji #posiłekdlalekarza. Jutro ruszamy z kolejną dostawą! - czytamy na profilu FB M&M Steak House.

Konińskie lokale są pierwszymi, które dołączyły do akcji #PosiłekDlaLekarza w naszym regionie. Łącznie w całej Polsce jest to już blisko 500 punktów gastronomicznych. 

fot. M&M Steak House

  • #PosiłekDlaLekarza. Dwa konińskie lokale dołączyły do akcji

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar i super ! bardzo dobrze ! czas na kolejne wielkie lanserskie lokale
Dodano: 19.03.2020 11:10    Przez: Tonny Soprano
Ratownicy, pielęgniarki ok. Lecz bardziej niż darmowe posiłki lekarzom, którzy nagle zostali wyrwani z wieloletniej sielanki, należałoby pomóc przedsiębiorcom.
Dodano: 19.03.2020 11:52    Przez: Poco
A co z farmaceutami?? Oni również mają kontakt z chorymi i cały czas pracują
Dodano: 19.03.2020 14:02    Przez: ~farmaceutka
chyba Was wszystkich pogieło!!! czy tam ktoś pracuje charytatywnie żeby posiłki darmowe fundować?Szpital prawie nie pracuje!
Dodano: 20.03.2020 00:06    Przez: ~burger

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.