Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17911) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (0)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)

Policja apeluje: 21 marca, pierwszy dzień wiosny, spędź w domu!

Dodano: 21.03.2020 11:24
Źródło: LM.pl

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna, a i pogoda w ostatnich dniach jest nieco bardziej wiosenna. Policja jednak apeluje, by wyjątkowo porzucić tradycję i pierwszy dzień wiosny spędzić w domu.

Trwająca od tygodnia narodowa kwarantanna niejednemu zaczyna już dawać się we znaki. Wyjątkowo ciężko jest pozostać w domu, gdy pogoda staje się coraz bardziej wiosenna. Z aktywnym spędzaniem czasu poza domem kojarzy się szczególnie 21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny. 

Policja jednak prosi: - Ten dzień kojarzy się z kilkoma tradycjami, których w obecnym czasie podtrzymać nie możemy, bo wiąże się to z ryzykiem narażenia innych osób na utratę zdrowia lub życia. Apelujemy więc do młodzieży oraz wszystkich rodziców, by 21 marca zostali ze swoimi pociechami w miejscu zamieszkania. Pokażmy, że mieszkańcy powiatu konińskiego są odpowiedzialni i dajmy przykład innym - czytamy na profilu FB Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Policjanci zachęcają też do dzielenia się zdjęciami ze spędzania czasu w domu w komentarzach pod postem. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.