Dzisiaj jest wtorek 24 listopada 2020, imieniny: Emmy, Flory, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17326) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most żelazny i gabinet prezydenta podświetlone na ... (5)Medyk Konin skończył jesień. Kto się wyróżniał, a ... (0)

Konin. Magistrat złożył wniosek na zakup laptopów dla nauczycieli

Dodano: 3.04.2020 16:55
Źródło: LM.pl

Wniosek na zakup laptopów dla nauczycieli, złożył Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Koninie. Sprzęt ma pomóc w prowadzeniu lekcji online.

Po konsultacjach ze szkołami, urzędnicy złożyli do Centrum Projektów Polska Cyfrowa wniosek na zakup 42 laptopów, za kwotę 99 999,99 zł. Jak informuje Piotr Korytkowski, prezydent Konina, miasto może starać się o grant w maksymalnej wysokości 100 000 zł.

- Sprzęt będzie użyczony nauczycielom do prowadzenia zajęć zdalnie oraz uczniom, którzy nie posiadają sprzętu komputerowego w domu w celu uczestnictwa w zajęciach prowadzonych online oraz odrabiania lekcji – podkreśla Piotr Korytkowski.

Laptopy trafią do 19 konińskich szkół.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a uczniom to kto zrobi prezent!? Nie zarabiają przecież!?Jak zawsze grabie grabie do siebie!!!
Dodano: 3.04.2020 17:11    Przez: ~wykluczenie społeczne
Gratulacje pomysłu najlepiej to każdemu kupić telewizor 50 cali żeby siedzial w domu a nie laptopy lepiej te pieniądze przeznaczyć na szpitale na ludzi lekarzy co ratują zdrowie innym podczasz potrzeby w tej ciężkiej sytuacji a nie laptopy do nauczania co to komu pomoże jak każdy powoli się zakaża i umiera
Dodano: 4.04.2020 01:34    Przez: ~dejta spokój

KOMENTARZE

a uczniom to kto zrobi prezent!? Nie zarabiają przecież!?Jak zawsze grabie grabie do siebie!!!
Dodano: 03.04.2020 17:11    Przez: ~wykluczenie społeczne
Do prowadzenia zajęć wystarczy zwykły laptop desktop za ok 1000 zł. Osoby które nie mają teoretycznie na czym pracować i tak nie będą potrafiły wykorzystać możliwości otrzymanego sprzętu. Z drugiej strony nauczyciel jak nie ma jak prowadzić zajęć zdalnych, to jakie otrzyma wynagrodzenie?
Dodano: 03.04.2020 20:11    Przez: ~Obywatel
Gratulacje pomysłu najlepiej to każdemu kupić telewizor 50 cali żeby siedzial w domu a nie laptopy lepiej te pieniądze przeznaczyć na szpitale na ludzi lekarzy co ratują zdrowie innym podczasz potrzeby w tej ciężkiej sytuacji a nie laptopy do nauczania co to komu pomoże jak każdy powoli się zakaża i umiera
Dodano: 04.04.2020 01:34    Przez: ~dejta spokój
Tak to jest, jak kupuje się smartfony za kilka tysięcy dla szpanu a w domu brak porządnego laptopa i komputra stacjonarnego. Taki gadżet dobry dla małolatów i tych ich śmiesznych portali internetowych. Zabawka za kilka tysięcy nic nie warta, nawet lekcji online nie można prowadzić, bo wszędzie tylko niestabilny internet mobilny 4G.
Dodano: 04.04.2020 09:33    Przez: gembird12

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.