Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18573) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Z powodu Covid-19 zmarł 71-letni mężczyzna z pow. konińskiego

Dodano: 3.04.2020 18:28

W poznańskim szpitalu zakaźnym przy ulicy Szwajcarskiej z powodu Covid-19, zmarł 71-letni mężczyzna z powiatu konińskiego.

Mężczyzna trafił najpierw do konińskiego szpitala. Został przewieziony następnie do szpitala jednoimiennego w Poznaniu. W Wielkopolsce odnotowano 214 przypadków zakażenia koronawirusem,  w tym 10 osób zmarło.

Rano infromowano o 10 nowych przypadkach. W popołudniowym raporcie jest informacja o kolejnych 7 przypadkach zakażeń koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Są to:

- 26-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 46-letni mężczyzna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W dobrym stanie przebywa w domu. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 50-letni mężczyzna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 63-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 44-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 55-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 57-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Jednocześnie z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że dziś (3.04.) w poznańskim szpitalu zakaźnym na ulicy Szwajcarskiej z powodu Covid-19, zmarł 71-letni mężczyzna z powiatu konińskiego.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 214 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 10 osób zmarło.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin zakaźny,   koronawirus,   zakażenie,   zmarły z powiatu konińskiego,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oho jaki geniusz. A kto rządzi w Koninie geniuszu? PIS? Z czyjego nadania jest dyrektor konińskiego szpitala? Z pis? Wiec jak zaopatrzyl ten szpital? Tak sie sklada ze przeciez ci inteligentni w duzych miastach wybrali sobie wladze z poko. Teraz sie dopiero zorientowali ze oni maja wplyw na wybór takich dyrektorow szpitali. Proste? Co zrobił pis? Orlen produkuje plyn do dezynfekcji, kghm zamawia maseczki w chinach, lot zwozi ludzi ktorych nikt nie chce. Malo? Moze mało ale niestety więcej takich państwowych spółek nie mamy bo je kolesie poprzednich ekip sprzedali. Moze Duda sie pochwali. Szkoda ze UE nie moze sie pochwalic rakimi dzialaniami bo to co zamowili dotrze za 2 tyg. Niemcom maseczki sie rozplyneky w Afryce a Hiszpanie kupili pol mln wadliwych testów. Tak gosciu panstwo polskie na tle innych zdalo egzamin
Dodano: 3.04.2020 19:37    Przez: mzky
avatar PO i cała reszta opozycji gwarantuje Polakom 100% bezpieczeństwo zdrowotne, 100% wynagrodzenia w okresie kwarantanny.100% testów, 100% rekompensaty za utracone zyski i korzyści, 100% dostępu każdemu potrzebującemu do respiratorów 100% itd. W tej sytuacji PiS powinien dobrowolnie oddać władzę opozycji.
Dodano: 3.04.2020 23:51    Przez: Józef Bąk
Ślesin- przedsiębiorcy rozdają darmowe maseczki, prywatne firmy robią co mogą, drukują przyłbice, w domach w firmach szyje się maseczki, gdzie jest państwo, duda wyjdzie pochwalić sięże chinczycy widząc swój interesy przysyłają nam w darze ? a jutro morawicki wyjdzie i powie " państwo pod przywództwem pis-u zdało egzamin - i ... przyzna sobie premię bo im się należało za cięzką prace całego narodu
Dodano: 3.04.2020 19:26    Przez: xxx
Orlen produkuje płyn którego nigdzie na stacjach nie ma . Zamiast tego sprzedaje do sklepów wielkopowierzchniowych gdzie cena oscyluje w granicach 150zł. Lot zwozi ludzi których nikt nie chcę ale przecież nie za darmo. Bilety powrotne potrafiły kosztować nawet 2,4 tys. Polacy mogli wrócić za darmo ale nasz rząd oczywiście nie uruchomił unijnego mechanizmu ochrony cywilnej bo po co . WOŚP proszący MON o transport sprzętu który kupił w Chinach oczywiście PIS przeciwko albo na ich zasadach ...żal . Pan Premier o "zapasach" sprzętu którego nie ma , większość szpitali prosi o pomoc . Prezydent i Prezes dla których ważniejsze są wybory od zdrowia i życia ludzi . Do tego ta komedia Szkoła z TVP ... 2miliardy jak krew w piach . Nawet nie wspominam o tej ich tarczy która nic nie wnosi . 48 tys zamkniętych firm od początku marca mówi sama za siebie . Porównywanie się do innych krajów jest lekko mówiąc słabe , liczy się nasz kraj i to co się dzieje TU i teraz .
Dodano: 3.04.2020 20:52    Przez: GZK
odpowiedzcie pisdusie, bredzicie tylko o PO, zgadza się afery były i zawsze będą od tego są służby państwa , wypominacie afery PO , nie widzicie wielokrotnie większych afer pis-u, wasze standardy uczciwości oscylują wokół 500 zł ? takie standardy polactwa przekazujecie dzieciom ? hitler popelnił błąd, zamiast podbijać siłą mógł zaproponować 500 plus polactwu. Niemcy sierozwijają, wy rozkradacie włąsny kraj, potem narzekacie że Niemcy bogate, jak już poupadją poslie firmy przyjdzie je kupić Niemiec ,ale nie powiecie złego słowa o pisie i o sobie m tylko Niemcy będą ci źli . Tak jak ten wielbiciel dudy co narobił dzieci nie zastanawiając się jak je wychowa i wyżywi, po czasie przyszło opamiętanie " jak żyć " ,więc wyciąga rękę po czyjąć kase , kogoś kto najpierw myślał ile robić by wychować. żałośni pisowscy hipokryci- afery PO pamiętają do grobowej deski, afery pisu nie widzą za 500 zł
Dodano: 3.04.2020 22:32    Przez: xxx

KOMENTARZE

Orlen produkuje płyn którego nigdzie na stacjach nie ma . Zamiast tego sprzedaje do sklepów wielkopowierzchniowych gdzie cena oscyluje w granicach 150zł. Lot zwozi ludzi których nikt nie chcę ale przecież nie za darmo. Bilety powrotne potrafiły kosztować nawet 2,4 tys. Polacy mogli wrócić za darmo ale nasz rząd oczywiście nie uruchomił unijnego mechanizmu ochrony cywilnej bo po co . WOŚP proszący MON o transport sprzętu który kupił w Chinach oczywiście PIS przeciwko albo na ich zasadach ...żal . Pan Premier o "zapasach" sprzętu którego nie ma , większość szpitali prosi o pomoc . Prezydent i Prezes dla których ważniejsze są wybory od zdrowia i życia ludzi . Do tego ta komedia Szkoła z TVP ... 2miliardy jak krew w piach . Nawet nie wspominam o tej ich tarczy która nic nie wnosi . 48 tys zamkniętych firm od początku marca mówi sama za siebie . Porównywanie się do innych krajów jest lekko mówiąc słabe , liczy się nasz kraj i to co się dzieje TU i teraz .
Dodano: 03.04.2020 20:52    Przez: GZK
hahaha padłem. Mam dejawu jak bym ogladał fakty albo czytał wyborczą. Fakty bez pokrycia. Orlen płyn do tych sklepów dawał za darmo, a one chcąc sie dorobić wystawiły je na sprzedaż. Polaczków co pojechali sobie na wczasy w czasach epidemii nawet bym nie wpuszczał spowrotem ale cos wywalili dziadów z hotelów nie mieli sie gdzie podziać, samoloty przestały działać i problem nie? Ta jeszcze do takich inteligentów za darmo najlepiej dostarczać do domu. Z Wospem to sie nie osmieszaj bo Owsiak sobie zazyczył transport i zamiast oddac maski do ministerstwa zdrowia to sobie wymyslil ze nie. Wez mi przywiez paczke ze Stanów za firko. Zgodzisz sie?? Pomogę dzieciom i wogóle. Daj mi daj mi. O wyborach to trabi opozycja. Rząd probuje działać i zrobić wybory zeby nie bylo znowu latanie po Brukseli i skarzenie ze prezydent nie wybrany wiec ustawa sie nie liczy. Zreszta to co wyprawiaja totalniacy w czasie epidemi to jest osmieszenie sie na maksa. Rząd cos probuje przynajmniej
Dodano: 04.04.2020 01:09    Przez: mzky
dzwonię dzisiaj co godzinę do Komendy Miejskiej Konin i niestety nikt nie odbiera . Mam pytanie czy mogę pojechać z żoną na działkę .? Do parku nie można na plażę, rezerwatów , parków narodowych , lasu a co z działkami . Czy dwie osoby mogą przebywać na działce .
Dodano: 03.04.2020 20:56    Przez: ~Edek
przebywać na działce moga, ale nie moga się na nią przemiescić. więc mandat..... mandattf
Dodano: 03.04.2020 21:07    Przez: ~oj
A można sobie postać na placu na Komendzie czy też będzie mandat
Dodano: 03.04.2020 21:45    Przez: ~rodacy z Konina.
A kiedy otworzą imprezy??człowiek by troche potańczył
Dodano: 03.04.2020 22:55    Przez: ~janusz nosacz
Chcesz imprezę za darmo na placu na Komendzie 😃😃
Dodano: 04.04.2020 00:05    Przez: ~knnn
Widać że ludzie mają dobre humory
Dodano: 04.04.2020 00:23    Przez: ~pss
Nie całe 9 godz i piękna pogoda na wyjazd z garażu motocyklami
Dodano: 04.04.2020 00:24    Przez: ~Konin
Chiny zrobiły swoje.Teraz każdy kraj zależny od Chin
Dodano: 04.04.2020 09:56    Przez: ~Tu jest Polska!!!!
Wszystko z góry bóg ogląda, te mandaty już nie długo się odwrócą przeciwko policji sami to zobaczycie jak nas policja kara za co za to że nie można wyjść z domu, a oni mogą oni m a ja więcej wirusów bo nie zmieniają rękawiczek albo bez chodzą, niech ten wirus będzie przeciwko im... Bo im się należy co się należy gówno tylko... Potrafią karać i wg. A w Kole inaczej jest chociaż tyle mantadow nie wystawiają boże....
Dodano: 04.04.2020 11:40    Przez: ~kolo
,,Wszystko z góry bóg ogląda"... Ciebie również i uważasz, ze dobrze robisz życząc komuś źle, tylko dlatego, ze odgórne jest zarządzenie karać mandatami, za lekceważenie #zostanwdomu? Aż tak dużo się poruszasz, ze widzisz, iż chodzą bez rękawiczek, ze nie zmieniają itp? Oni mogą wyjść, bo taka ich praca i poza kontrolą ludności czy przestrzegają kwarantanny oraz dostosowują się do obostrzeń, mają wiele innej pracy. Ponieważ wciąż jak wcześniej są wypadki, włamania, interwencje itd itp.Tak trudno pojąć, ze mandaty być może w jakimś stopniu ,,uczą" innych, ze żarty się skończyły. Z takim podejściem ludzi do zaistniałej sytuacji, będziemy męczyć się z wirusem długimi miesiącami.
Dodano: 04.04.2020 16:24    Przez: Syla
XY.Na działkę można jechać dokument w tej sprawie wydała w dniu 03 04 2020r Krajowa Rada PZD obowiązkiem zarządu ogrodów działkowych jest wywieszenie tej informacji na tablicach informacyjnych.
Dodano: 05.04.2020 07:52    Przez: ~xy
Każdy ma prawo umrzeć!!!
Dodano: 07.04.2020 18:40    Przez: ~!?
1 z 2
12>>