Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17206) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Biblioteka będzie miała patronkę. Radni za Zofią U ... (0)Farmy fotowoltaicznej nie będzie. Nie było większo ... (3)

Kazimierz Biskupi. Wszystkie imprezy odwołane do końca lipca

Dodano: 6.04.2020 10:07
Źródło: LM.pl

Nie odbędzie się Katolickie Otwarcie Sezonu Motocyklowego, ani Dni Kazimierza Biskupiego. Wójt gminy odwołał wszystkie imprezy zaplanowane do 31 lipca.

O decyzji władze gminy poinformowały w poniedziałek. - Ze względu na pandemię koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszej gminy oraz gości, postanowiliśmy odwołać wszystkie planowane imprezy na terenie gminy Kazimierz Biskupi do 31 lipca - czytamy w komunikacie.

To oznacza, że nie odbędą się m.in. zaplanowane na 3 maja Katolickie Otwarcie Sezonu Motocyklowego oraz na 13 - 14 czerwca Dni Kazimierza Biskupiego. Jak na razie nie ma decyzji odnośnie dożynek gminno-parafialnych. Te odbyć mają się 16 sierpnia. Decyzja w ich sprawie zapadnie najprawdopodobniej pod koniec lipca. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.