Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17170) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Farmy fotowoltaicznej nie będzie. Nie było większo ... (3)Stawka opłaty deszczowej przyjęta. Tym razem zgodn ... (1)

Wyjdźcie na balkon podziękować medykom za walkę z epidemią!

Dodano: 7.04.2020 09:11
Źródło: LM.pl

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Portal LM.pl włącza się do ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas i zachęca – o godz. 13.00 podziękujmy wspólnie medykom za walkę o nasze zdrowie.

Koronawirus zmienił życie wszystkich. Z każdej strony płyną apele „zostańcie w domu”, ale są tacy którzy zostać w domach nie mogą. Każdego dnia są oni na pierwszej linii frontu walki ze zjadliwym wirusem i z determinacją odważnie walczą o nasze zdrowie. To lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, laboranci, kierowcy karetek i cały personel medyczny. Oni dzisiaj, tj. 7 kwietnia mają swoje święto. Obchodzimy bowiem Światowy Dzień Zdrowia i to najlepszy moment na podziękowania.

Największe ogólnopolskie media zainicjowały akcję #BrawaDlaWas. Polega ona na tym, że dzisiaj (wtorek) o godz. 13.00 każdy z nas może stanąć w oknie, wyjść na balkon czy taras i gromkimi brawami nagrodzić medyków oraz podziękować im za walkę z pandemią. Bądźmy razem! Portal LM.pl przyłącza się do apelu i zachęca do udziału w akcji #BrawaDlaWas.

fot. RASP Polska

  • Wyjdźcie na balkon podziękować medykom za walkę z epidemią!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pamiętamy o Was i dziękujemy wszystkim energetykom,wodociągowcom, farmaceutom,piekarzom,sprzedawcom,z i niewymienionym bohaterom aktualnej codzienności.
Dodano: 7.04.2020 11:50    Przez: Grzech Walerian
Niestety, ale nie mogę wziąć udziału w tym wielkim wydarzeniu, ponieważ w tych godzinach pracuję w elektrowni, aby nasi BOHATEROWIE nie musieli pracować przy świeczkach, a respiratory były zasilane z "gniazdka" a nie agregatem albo "rowerkiem elektrycznym"
Dodano: 7.04.2020 10:51    Przez: pozdro dla pracujących

KOMENTARZE

avatar No tak, przejażdżka rowerem po lesie- śmiertelne zagrożenie. Stanie balkon w balkon całymi rodzinami- samo zdrowie.
Dodano: 07.04.2020 09:46    Przez: Urlich von Jungingen
Niestety, ale nie mogę wziąć udziału w tym wielkim wydarzeniu, ponieważ w tych godzinach pracuję w elektrowni, aby nasi BOHATEROWIE nie musieli pracować przy świeczkach, a respiratory były zasilane z "gniazdka" a nie agregatem albo "rowerkiem elektrycznym"
Dodano: 07.04.2020 10:51    Przez: pozdro dla pracujących
Pamiętamy o Was i dziękujemy wszystkim energetykom,wodociągowcom, farmaceutom,piekarzom,sprzedawcom,z i niewymienionym bohaterom aktualnej codzienności.
Dodano: 07.04.2020 11:50    Przez: Grzech Walerian
Prawda! CHAPEAU BAS!!! dla wszystkich służb !!!
Dodano: 07.04.2020 16:08    Przez: ~EM
avatar Kto wymyśla takie durne akcje?! A co gdy są np: balkony blisko siebie i na balkon wyjdzie osoba zarażona wirusem, ale nie mająca objawów? Przecież jedno kichnięcie i zarazi innych na około. Jak zwykle pomysły z facebooka, dla mało myślących. We Włoszech też tak klaskali co chwila, a potem setki zarażeń. Barwo dla pomysłodawców!
Dodano: 07.04.2020 23:06    Przez: Pulsar71

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.