Dzisiaj jest czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17746) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
8 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (0)Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książk ... (0)

Leśnicy podarowali konińskiemu szpitalowi cztery pompy infuzyjne

Dodano: 16.04.2020 15:22
Źródło: LM.pl

Cztery nowe pompy infuzyjne dla konińskiego szpitala. Taki podarunek przekazali dzisiaj przedstawiciele Nadleśnictwa Konin.

Sprzęt został kupiony przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Poznaniu oraz Drużynę Szpiku, z którą Lasy Państwowe współpracują od wielu lat.

- Walka z pandemią COVID-19 jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla wszystkich dlatego poznańska dyrekcja Lasów Państwowych, przekazała 130 tysięcy złotych na pomoc dla wielkopolskich szpitali. Kwota ta pozwoliła na zakup respiratora, pomp infuzyjnych oraz środków ochrony osobistej – informuje Grzegorz Bąk, rzecznik Nadleśnictwa Konin.

Dzięki temu możliwe było również przekazanie nowych pomp infuzyjnych do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie. Lasy Państwowe na wsparcie służb medycznych w całym kraju walczących z koronawirusem przekażą łącznie 2 mln zł.

fot. Nadleśnictwo Konin

  • Leśnicy podarowali konińskiemu szpitalowi cztery pompy infuzyjne
  • Leśnicy podarowali konińskiemu szpitalowi cztery pompy infuzyjne
  • Leśnicy podarowali konińskiemu szpitalowi cztery pompy infuzyjne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.