Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020, imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18021) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (30) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (2)

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim

Dodano: 7.05.2020 21:28
Źródło: LM.pl

Mieszkanka powiatu tureckiego wśród kolejnych dwóch zakażonych mieszkańców Wielkopolski. To już 1640 przypadków zachorowania w regionie.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu odnotował nowe dwa potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. To 46-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego oraz 37-letnia mieszkanka powiatu tureckiego. Obie te osoby przebywają w izolacji domowej. Z najnowszego raportu wynika także, że powodu koronawirusa zmarła 80-letnia mieszkanka Kalisza, która leczona była w szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 1640 przypadków zakażeń COVID-19, w tym 105 osób zmarło, a 475 osób wyzdrowiało. Aktualnie w całym województwie hospitalizowane są 272 osoby, poddanych izolacji lub kwarantannie – 11 097 osób, a objętych nadzorem epidemiologicznym – 306 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.