Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15140) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

Wilczyn. Pożar garażu. Strażacy musieli schładzać butle z gazem

Dodano: 24.05.2020 13:58
Źródło: LM.pl

W nocy z soboty na niedzielę spłonął garaż przy ul. Cegielińskiej w Wilczynie. Strażacy podczas działań musieli schładzać butle z gazami technicznymi, które znajdowały się w budynku.

Zgłoszenie o pożarze garażu przy ul. Cegielińskiej w Wilczynie wpłynęło do stanowiska kierowania KM PSP w Koninie tuż przed północą w nocy z soboty na niedzielę. Na miejsce wysłani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie, którym pomagali druhowie z OSP Wilczyn i OSP Dębówiec.

W płonącym garażu zawaliła się częściowo konstrukcja dachu. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu wody na palący się budynek. Następnie ratownicy dogaszali i wynosili na zewnątrz budynku zniszczone i spalone elementy wyposażenia garażu – informuje kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie.

Podczas działań właściciel budynku poinformował strażaków o znajdujących się w garażu dwóch butlach z gazami technicznymi. Butle zostały schłodzone wodą, następnie przy pomocy kamery termowizyjnej kontrolowano ich temperaturę.

fot. JRG Nr 1 w Koninie

  • Wilczyn. Pożar garażu. Strażacy musieli schładzać butle z gazem
  • Wilczyn. Pożar garażu. Strażacy musieli schładzać butle z gazem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar,   straż pożarna,   KM PSP w Koninie,   Wilczyn,   OSP Wilczyn,   OSP Dębówiec,   garaż,   butla z gazemDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.