Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17421) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Wielkopolska. 39-latka z pow. tureckiego zakażona SARS-CoV-2

Dodano: 3.06.2020 11:43
Źródło: LM.pl

Mieszkanka powiatu tureckiego to jedna z 18 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem w Wielkopolsce.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu informuje o kolejnych osobach, u których badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2. Wśród nich są mieszkańców powiatów: jarocińskiego (1 osoba), kępińskiego (7 osób), poznańskiego (1 osoba), kaliskiego (4 osoby), ostrzeszowskiego (1 osoba), pilskiego (1 osoba), średzkiego (1 osoba), śremskiego (1 osoba) i 39-letnia mieszkanka powiatu tureckiego, która przebywa w izolacji domowej. W szpitalu przy ul. Szwajcarskiej z powodu COVID-19 zmarł natomiast 68-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 2206 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 154 osoby zmarły, a 1319 wyzdrowiało.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.