Dzisiaj jest piątek 7 sierpnia 2020, imieniny: Doroty, Kajetana, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16798) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 21oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (1)Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)

VIVUS rozdaje kody promocyjne

Materiał promocyjny

Dodano: 7.07.2020 13:10

Vivus Finance w 2012 roku zaistniał na rynku polskim i od początku swojego funkcjonowania zajął czołową pozycję wśród firm pożyczkowych. Nowatorskie metody dotyczące udzielania pożyczek krótkoterminowych, stały się dla wielu firm z tej dziedziny wzorem do naśladowania. Jak przystało na lidera, Vivus przekonał do swoich usług liczącą ponad półtora miliona osób grupę klientów.

Jak zdobyć kod promocyjny do Vivus.pl?

Wystarczy zajrzeć na portal https://www.kody.pl/vivus i pobrać kod promocyjny który obniży koszt pożyczki! Kod promocyjny następnie dodajemy już na stronie vivus.pl wypełniając wniosek o pożyczkę.

Co leży u podstaw sukcesu Vivus.pl?

Vivus jako pierwsza w Polsce firma zaproponowała udzielanie pożyczek przez internet. Od samego początku ta nowatorska forma obsługi klienta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku. O popularności i dobrym zaistnieniu na rynku świadczą liczne nagrody, którymi Vivus został uhonorowany. Już po pierwszym roku firma ta otrzymała prestiżową nagrodę Gwiazda Jakości Obsługi. W 2016 roku Vivus otrzymał prestiżowy Złoty Laur Klienta 2016, ponadto firma otrzymała między innymi nagrody: Innowator Wprost / w 2015 i 2016 roku /, FinTech Gala Award oraz nagrodę „Inwestor w Kapitał Ludzki”.
Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek zasadę udzielania pożyczek bez kosztów.

Vivus pożyczka bez kosztów - na czym polega?

Najbardziej nowatorskie rozwiązanie proponowane przez Vivus polega na możliwości podjęcia pierwszej pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Pierwsza bez kosztowa pożyczka może być zaciągnięta przez klienta na okres do 61 dni i jest ona udzielana bez jakichkolwiek opłat. Jedynym warunkiem do spełnienia jest dokonanie całkowitej spłaty w określonym w umowie terminie maksymalnie 61 dni.
Jeżeli w tym terminie klient dokona pełnej spłaty pożyczonych pieniędzy nabędzie uprawnienia do zaciągnięcia następnej krótkoterminowej pożyczki.

Vivus – pożyczka bez wychodzenia z domu.

Vivus jako pierwsza firma pożyczkowa oferuje pożyczki krótkoterminowe załatwiane całkowicie poprzez internet. Cały proces składania wniosku jest bardzo prosty i intuicyjny. Wypełniony wniosek wraz z określoną kwotą pożyczki wypełnia się korzystając z formularza internetowego. Jako podstawowy dokument wystarczy dowód osobisty i ukończone 19 lat i nie więcej niż 78 lat oraz aktywny telefon komórkowy i adres e-mail. Po złożeniu wniosku niezbędne jest zweryfikowanie tożsamości poprzez wykonanie minimalnego przelewu identyfikacyjnego z własnego konta bankowego. Cały proces nie zajmuje więcej niż 15 minut.
Po wykonaniu wszystkich działań wynikających z instrukcji postępowania „krok po kroku”, pozostaje jedynie oczekiwać na informację potwierdzającą akceptację przesyłaną na sms lub mail.

Bezpieczeństwo

Biorąc jakąkolwiek pożyczkę należy najpierw przeanalizować swoje możliwości finansowe i dostosować je do warunków zaciąganej pożyczki. Na bezpieczeństwo wpływ ma nie tylko pozycja firmy pożyczkowej na rynku finansowym, ważniejszy jest rozsądek i analiza pożyczkobiorcy.
Vivus jest firmą udzielająca krótkoterminowych pożyczek nazywanych często chwilówkami. Jak każda firma w branży pożyczkowej również Vivus dba o swoje finanse.
Pożyczki w ramach usług proponowanych przez Vivus są udzielane na prostych i jasnych zasadach, które najprościej można wypunktować w następujący sposób:

  • pierwsza pożyczka udzielana jest bez opłat na czas do 61 dni i w wysokości do 3000 zł
  • druga i kolejne pożyczki są proporcjonalnie podwyższane, maksymalnie do kwoty 7500 zł
  • pożyczki udzielane są na okres 30 lub 61 dni
  • nieterminowe spłacenie powoduje naliczenie odsetek

Wszystko wskazuje, że w sytuacji nagłej potrzeby finansowej, skorzystanie z krótkoterminowego wsparcia finansowego oferowanego przez Vivus jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Przypominamy tylko o kodzie promocyjnym do Vivusa dostępnym na stronie https://www.kody.pl/vivus 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:vivus,   kody promocyjne

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.