Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16938) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Konin. Będą rozmawiać o planie adaptacji do zmian klimatu

Dodano: 7.07.2020 13:35
Źródło: LM.pl

W najbliższy czwartek odbędzie się w Koninie spotkanie związane z opracowaniem Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu.

Miasto przystąpiło do opracowania Miejskiego Planu Adaptacji do zmiany klimatu, w związku z czym planowana jest dyskusja na istotne tematy. Wśród nich: retencja, zagospodarowanie wód opadowych oraz opłata za deszczówkę. 

Spotkanie odbędzie się 9 lipca o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.

  • Konin. Będą rozmawiać o planie adaptacji do zmian klimatu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jednym słowem: jak tu zebrać "zielone" pod płaszczykiem zielonego. Kiedyś to się nazywało rozmowa o podwyżce cen za deszczówkę. Myślałem, że coś poważnego jak plan pozbycia się węgla ze Starego Konina, ale przecież Nasz prezydent miasta nie jest ekologiczny i z prawa do walki ze smogiem nie korzysta jak np: Kraków. Czemu Pan Korytkowski nie chce się pozbyć kominów z tej części miasta? Chętnie za to urzędnicy zorganizują w przyszłości wam ekoKonin, czyli laboratoria, start-upy i wszelkie akademie i innowacje za pieniądze z UE w zamian za zamknięcie kominów w Gosławicach i Pątnowie.
Dodano: 07.07.2020 15:54    Przez: Marcin Swoinski
sama prawda
Dodano: 08.07.2020 07:36    Przez: ~xyz
Proponuję, aby spotkanie to odbyło się na zmodernizowanej ul. Żwirki i Wigury w Koninie. Widać tam na jak na dłoni gdzie władze miasta mają zmiany klimatyczne. Zieleń trawników i miejsc dla drzew bije po oczach..
Dodano: 07.07.2020 17:14    Przez: Josef
avatar Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
Dodano: 08.07.2020 13:50    Przez: Elwira Wolska

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.