Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16759) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Wypadek w Licheniu. Zderzyły się trzy samochody osobowe

Dodano: 24.07.2020 18:32
Źródło: LM.pl

Trzy samochody osobowe uczestniczyły w wypadku, do którego doszło w Licheniu Starym, gm. Ślesin. 

Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na ul. Toruńskiej w Licheniu. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, autami podróżowało w sumie osiem osób.

- W tej chwili wszyscy są pod opieką Zespołów Ratownictwa Medycznego - podkreśla Sebastian Andrzejewski. 

Na miejscu jest Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Licheń Stary i Grąblin. 

  • Wypadek w Licheniu. Zderzyły się trzy samochody osobowe

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Licheń z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego.
Dodano: 25.07.2020 08:58    Przez: ~Anka

KOMENTARZE

avatar w takim świętym miejscu...
Dodano: 24.07.2020 20:33    Przez: zx
wiedziałem, że znajdzie się jakiś typ co będzie komentował od razu coś na temat koscioła i chrześcijaństwa ...
Dodano: 24.07.2020 22:38    Przez: ~ehhh
Licheń z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego.
Dodano: 25.07.2020 08:58    Przez: ~Anka
Anka hahaha nie rób se jaj.
Dodano: 25.07.2020 09:58    Przez: ~oj
1.Typ ma prawo komentować jak chce (dopóki wkrótce Ziobro w to nie wjedzie).2.Licheń to kwintesencja chrześcijaństwa-bigoteria i kicz.3.Kierowcy za bardzo zawierzyli św.Krzysztofowi,a wiadomo,że z polskimi kierowcami facet się nie wyrabia.
Dodano: 26.07.2020 17:22    Przez: Grzech Walerian
Do ehhh! Brejza to Ty!!! Jakie masz teraz nicki?! Ukrywasz się, bo jest Ci wstyd za obrażanie i dyskryminację zarażonych czy Cię zbanowali!!! A jeśli to nie Brejza, to sorki!!! Ehhh piszesz coś o komentowaniu na temat Kościoła i Chrześcijaństwa i wyzywasz od "typa"- gdzie Twoja Miłość do Bliźniego, gdzie Twój miłosierny, katolicki język?!!! Oczywiście to pytanie jest retoryczne!!!
Dodano: 25.07.2020 00:45    Przez: Wiedźma
Spokojnie spokojnie pewnie myślisz, że jestem jakiś katolik i tylko chodze do koscioła, że bronię. wręcz przeciwnie, po prostu wkurza mnie tego typu komentowanie bo w ogole miejsca wypadków nie mają nic wspólnego z tym, że licheń jest centrum chrzescijaństwa w Polsce.
Dodano: 25.07.2020 10:00    Przez: ~ehhh
Do ehhh! Po pierwsze Licheń pisze się z dużej litery!!! Po drugie, jeślibyś się trochę zagłębił w historię miasta i etymologie wyrazu "Licheń", to wiedziałbyś co ono oznacza!!! Licheń- dawne Licho!!! Popytaj Starszych Mieszkańców- bo młodzi tylko zarabiają na tym!!! Co prawda będąc w pewnym miejscu niedaleko Bazyliki, odczuwałam energię Czakramu Ziemi, tak jak w Krakowie na Wawelu, ale to należy powiązać z Miejscami Energii Naszej Błękitnej Planety niż miejscami kultu Chrześcijaństwa!!! A poza tym, gdzie i kiedy jest najwięcej wypadków- podczas pielgrzymek, czy to nie jest przypadek, czy to może "fatum" czy "licho "???!!!
Dodano: 26.07.2020 05:02    Przez: Wiedźma