Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17782) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (11)Wypadek na obwodnicy Sompolna. Kierowca zginął na ... (0)

Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu

Dodano: 4.08.2020 14:34
Źródło: LM.pl

Słupeccy policjanci wspólnie ze strażakami oraz innymi służbami czuwającymi nad bezpieczeństwem, odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. W ostatnim czasie skontrolowali obóz harcerski w gminie Ostrowite.

Mundurowi w związku z porozumieniem Komendy Głównej z organizacjami harcerskimi, prowadzą działania wzmacniające bezpieczeństwo uczestników wypoczynku nad wodą i w terenach leśnych.

- Ważne jest, aby przebywający na obozach harcerze, w ścisłej współpracy z policją i strażą pożarną, mieli zapewniony bezpieczny wypoczynek i znali procedury postępowania związane z możliwością wystąpienia różnego rodzaju zagrożeń np. intensywne opady deszczu, burze, silny wiatr, przestępstwa i wykroczenia na szkodę uczestników, kontakt z substancjami psychoaktywnymi, zagrożenia życia i zdrowia – informuje Marlena Kukawka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słupcy.

W ostatnim czasie funkcjonariusze wspólnie ze strażakami i leśnikami odwiedzili harcerzy biwakujących w Kiekrzu. Podczas spotkania omówione zostały zasady obozowania w lesie i bezpiecznej ewakuacji. Policjanci przeprowadzili też pogadankę w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

fot. KPP Słupca

  • Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu
  • Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A gdzie k.....a maseczk ?
Dodano: 04.08.2020 15:18    Przez: ~druh
Na wolnym powietrzu maseczki nie są obowiązkowe.
Dodano: 05.08.2020 08:05    Przez: ~druh II

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.