Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17871) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (7)Wypadek na obwodnicy Sompolna. Kierowca zginął na ... (0)

Dalej trwa konkurs na najładniejszy ogród na konińskiej starówce

Dodano: 5.08.2020 13:24

Z uwagi na okres wakacyjny miasto przedłużyło konkurs na najładniejszy ogród na konińskiej starówce.

Nadsyłanie zgłoszeń w konkursie na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” zostało przedłużone do 29 sierpnia 2020 roku. Od 31 sierpnia do 8 września 2020 r. wizje w terenie i ocena zgłoszonych obiektów, od 10 września 2020 r. do 17 września 2020 r. głosowanie. We wrześniu 2020r. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Konkurs na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” ogłosił prezydent Konina. - Chcemy uczynić naszą Starówkę piękniejszą. Uda się nam to osiągnąć tylko z pomocą Państwa. Jeżeli posiadacie zadbany i ładnie zagospodarowany ogród, balkon lub taras, którym chcielibyście się pochwalić i znajduje się na terenie Starówki - to zapraszamy do udziału – zachęca Piotr Korytkowski.

W celu zgłoszenia udziału w konkursie należy wypełnić formularz i przesłać 3-5 zdjęć ogrodu, balkonu lub tarasu. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2020 roku. Konkurs będzie przebiegał w II etapach, ale ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii (ogród, balkon lub taras). Ogłoszenie wyników planowane jest do 7 września 2020 roku. Natomiast uroczyste wręczenie nagród w połowie września 2020 roku.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ogród na starówce,   konkurs,   Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.