Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15032) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Energooszczędne oświetlenie w niemal całej gminie Grodziec

Dodano: 5.09.2020 17:45
Źródło: LM.pl

Ponad 400 tys. zł kosztować będzie budowa oświetlenia ulicznego LED w gminie Grodziec.

Energooszczędne oświetlenie uliczne ma ograniczyć wydatki związane z utrzymaniem przestarzałej infrastruktury, a także poprawić bezpieczeństwo na drogach. Dzięki wygospodarowaniu z budżetu gminy ponad 400 tys. zł i współpracy ze spółką oświetleniową w Kaliszu, uda się wymienić oprawy na LED w miejscowościach: Biskupice, Królików, Lipice i Wielołęka. Projekt zakłada również budowę oświetlenia typu LED przy ul. Wiejskiej w Grodźcu, na drodze Królików – Łagiewniki oraz Królików – Kolonia Biała, a także wykonanie dokumentacji projektowej na budowę oświetlenia ulicznego typu LED na odcinkach: Grodziec – Wielołęka i Grodziec – Lipice, a także w miejscowości Aleksandrówek, Janów i na ul. Młyńskiej w Grodźcu.

Jak informuje Urząd Gminy w Grodźcu, pierwsze efekty prac są już widoczne w Biskupicach.

fot. grodziec.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Żeby nie było tak jak jest na Posadzie, oświetlenie led uliczne z dotacją EU jest, tylko gmina wyłącza je w nocy😱(podobno z oszczędności)
Dodano: 06.09.2020 11:52    Przez: wieśniak
Wieśniak! 100/100! U Nas na osiedlu też "egipskie ciemności"... zgłoszone jest jako awaria, ale sąsiad powiedział mi, że wieczorem i w nocy wyłączają oświetlenie uliczne z oszczędności...!!! Płacimy wszelakie podatki i opłaty, a Oni bezczelnie to wykorzystują i jeszcze wyłączają oświetlenie uliczne z "oszczędności"!!! Smutne to, ale jakże prawdziwe!!!
Dodano: 06.09.2020 15:13    Przez: Wiedźma

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.