Dzisiaj jest piątek 4 grudnia 2020, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17450) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (1)Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary d ... (0)

Turek. Pływalnia wznawia działalność. Wszystko zgodnie z prawem

Dodano: 20.10.2020 13:34
Źródło: LM.pl

Od jutra wznawia działalność pływalnia kryta w Turku. Z basenu będzie mogła korzystać część klientów indywidualnych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku informuje, że od 21 października pływalnia będzie dostępna dla uczniów w ramach zajęć wychowania fizycznego, uczestników programu „Umiem pływać” oraz innych programów, uczestników zajęć sportowych prowadzonych przez kluby sportowe i stowarzyszenia, a także dla podopiecznych szkółek pływackich.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 października tego roku, z basenu nie mogą korzystać indywidualni klienci. Są jednak wyjątki. Na pływalnie będą mogły przychodzić osoby posiadające licencję zawodnika oraz osoby posiadające zaświadczenie od lekarza o wskazaniach do korzystania z pływalni w celu poprawy zdrowia, czyli w ramach rehabilitacji. Z funkcjonowania wyłączona natomiast zostanie widownia, zjeżdżalnia i sauna.

Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.20, w sobotę od godz. 8.00 do 15.30, a w niedzielę obiekt będzie nieczynny.

fot. miastoturek.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.