Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17152) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Wierzbinek. Chryzantemy w miejscach pamięci i u mieszkańców

Dodano: 12.11.2020 12:43
Gmina Wierzbinek złożyła wniosek do Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Koninie celem odbioru chryzantem, pochodzących od lokalnych producentów, którzy nie mogli ich sprzedać w związku z zamknięciem cmentarzy przed 1 listopada.
 
Agencja wskazała przedsiębiorców, od których można było odebrać chryzantemy, które trafiły do nas 10 listopada. Akcja miała na celu pomoc przedsiębiorcom, którzy ponieśli straty z tytułu zamknięcia cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych. 
 
Gminy Wierzbinek zgłosiła się jako odbiorca chryzantem. Część kwiatów rozdysponowano w miejscach pamięci. -  Pozostałe ok. 400 sztuk planujemy rozdać bezpłatnie jutro naszym mieszkańcom - informuje Paweł Szczepankiewicz, wójt gminy Wierzbinek. - Chętnych zapraszamy w godzinach 12⁰⁰ - 13⁰⁰ do siedziby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wierzbinku. Dziękujemy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za inicjatywę oraz pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Gminnego Ośrodka Kultury za pomoc w rozdsponowaniu część kwiatów w miejscach pamięci. 
 
Źródło: Gmina Wierzbinek 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wierzbinek,   wójt,   chryzantemy,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawa dla wójta.
Dodano: 12.11.2020 17:48    Przez: Barbara

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.