Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18096) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Świąteczne konkursy dla najmłodszych mieszkańców gm. Kramsk

Dodano: 30.11.2020 15:05
Źródło: LM.pl

Świąteczne konkursy dla najmłodszych mieszkańców gminy Kramsk. Miejscowy ośrodek kultury proponuje zmagania plastyczne i muzyczne.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, konkursy nie mogą odbywać się stacjonarnie. W związku z tym pierwszy, pod hasłem „Jest taki dzień...” dotyczy nagrania filmu z pastorałką. Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku do udziału zachęca zespoły rodzinne oraz solistów w czterech kategoriach wiekowych. Oceniany będzie dobór repertuaru, czystość i poprawność wykonania, poczucie rytmu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia.

Natomiast do 11 grudnia kramski GOK przyjmuje prace plastyczne w konkursie „Bombka na choinkę”. Celem jest przygotowanie przestrzennej bombki. Przesłane bożonarodzeniowe prace będą oceniane w trzech kategoriach: przedszkole, klasy I – III oraz klasy IV – VIII. Na uczestników obu konkursów czekają nagrody.

fot. GOK Kramsk

  • Świąteczne konkursy dla najmłodszych mieszkańców gm. Kramsk
  • Świąteczne konkursy dla najmłodszych mieszkańców gm. Kramsk

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.