Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17767) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Kramsk.Dwadzieścia małżeństw odnowiło śluby i otrzymało medale

Dodano: 7.12.2020 13:54
Źródło: LM.pl

Dwadzieścia par z gminy Kramsk odnowiło śluby i otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

W uroczystej mszy świętej odprawionej przez proboszcza ks. Sławomira Kasprzaka, wzięło udział 18 złotych par i dwie diamentowe. Byli również przedstawiciele władz samorządowych: wójt Andrzej Nowak, zastępca wójta – Dorota Kubsik, a także przewodniczący rady gminy – Marek Lidźbiński oraz kierownik USC – Marlena Przedwojska.

Po odnowieniu przysięgi małżeńskiej, pary otrzymały medale za długoletnie pożycie, przyznane przez prezydenta Andrzeja Dudę. Później były kwiaty, życzenia i pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu Łukasza Rogowicza – organy, Krystiana Panfila – skrzypce i Ewy Budzińskiej – sopran.

fot. gminakramsk.pl

  • Kramsk.Dwadzieścia małżeństw odnowiło śluby i otrzymało medale

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Podziwiam ludzi, którzy przeżyli ze sobą dziesiątki lat, a były to na pewno chwile dobre i gorsze, a jednak nie myśleli o rozstaniu, bo po burzy zawsze wychodzi słońce.
Dodano: 7.12.2020 14:46    Przez: Człowiek

KOMENTARZE

Podziwiam ludzi, którzy przeżyli ze sobą dziesiątki lat, a były to na pewno chwile dobre i gorsze, a jednak nie myśleli o rozstaniu, bo po burzy zawsze wychodzi słońce.
Dodano: 07.12.2020 14:46    Przez: Człowiek
Ślubuję ci wierność do końca życia na dobre i złe przed Bogiem, czy to nie jest piękne ?
Dodano: 07.12.2020 14:48    Przez: Człowiek
avatar Byłem kiedyś na ślubie u świadka Jehowy i niczego nie ślubowali? Najpierw był ślub cywilny w USC, a potem na Torowej wykład okolicznościowy? Żadnego ślubowania nie widziałem
Dodano: 07.12.2020 18:12    Przez: Stary Ch...j
avatar Tam na tym wykładzie okolicznościowym bardzo dużo prowadzący mówił do kobiety, aby go słuchała, aby była wierna mężowi i aby była mężowi wsparciem
Dodano: 07.12.2020 19:03    Przez: Stary Ch...j
Dzisiaj młodzi ludzie nie chcą się wiązać węzłem małżeńskim na stałe, łatwiej się im żyje w związkach nieformalnych, dobrze gdy są to związki kobiety i mężczyzny, bo dewiacja i zboczenie wśród młodych zaczyna być normalnością.
Dodano: 07.12.2020 14:52    Przez: Człowiek
avatar Ci co chcą to im nie wolno, a ci co mogá to olewają...
Dodano: 07.12.2020 19:04    Przez: Stary Ch...j
Proszę zobaczyć co się dzieje wśród piosenkarzy, aktorów i innych celebrytów, jak długo trwają ich związki, czy ci ludzie myślą o tym żeby z jedną osobą przeżyć całe życie ? A co z przykazaniem Bożym - "Nie cudzołóż" ?
Dodano: 07.12.2020 14:57    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.