Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17109) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Tablica z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w ... (1)Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (1)

Bank Żywności w Koninie. Internetowa zbiórka dla potrzebujących

Dodano: 23.12.2020 11:48
Źródło: LM.pl

Kolejnych 600 kg żywności trafi do osób potrzebujących w naszym regionie. Zakup produktów był możliwy dzięki internetowej zbiórce prowadzonej przez Bank Żywności.

Tegoroczna akcja „Pogotowie św. Mikołaja” jest inna niż wszystkie wcześniejsze. W sklepach można było co prawda wrzucać produkty do koszy, ale bez wolontariuszy, nie były one tak pełne jak zawsze. Zebrano jedynie 880 kg żywności, co pozwoliło przygotować 210 paczek dla najbardziej potrzebujących. Dlatego cały czas trwała jeszcze zbiórka pieniędzy na stronie zbiorkazywnosci.pl. Z tych środków udało się zakupić 600 kg produktów, które zostaną przekazane za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

Koniński Bank Żywności podkreśla, że na tym nie koniec. Zbiórka pieniędzy w internecie nadal trwa, a kolejne produkty zostaną kupione w pierwszych dniach 2021 roku.

 

fot. facebook/Bank Żywności w Koninie

  • Bank Żywności w Koninie. Internetowa zbiórka dla potrzebujących

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.