Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17616) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Kazimierz Biskupi. Zapraszają do wspólnej e-sportowej zabawy

Dodano: 27.12.2020 11:12
Źródło: LM.pl

W CS:GO oraz League of Legends toczyć będą się rozgrywki podczas I Otwartych Mistrzostw w E-sporcie Gminy Kazimierz Biskupi. Zawody odbędą się w styczniu.

E-sportowe rozgrywki gmina organizuje po raz pierwszy. Uczestnicy będą mogli rywalizować w CS:GO oraz League of Legends. Wstęp na turniej jest wolny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W turniejach wystartować będzie mogło po dziesięć drużyn, składających się od pięciu do siedmiu graczy (CS:GO) lub tylko pięciu graczy (LoL).

Nabór drużyn trwa do 31 grudnia, decyduje kolejność zgłoszeń. Eliminacje rozegrane zostaną online od 2 do 13 stycznia. Finały stacjonarne zaplanowane są na 16 i 17 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim. 

  • Kazimierz Biskupi. Zapraszają do wspólnej e-sportowej zabawy
  • Kazimierz Biskupi. Zapraszają do wspólnej e-sportowej zabawy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gry komputerowe prowadzą do chorób, co to znaczy e-sport, co to ma wspólnego ze sportem ?
Dodano: 27.12.2020 11:44    Przez: Człowiek
Gry komputerowe to szataństwo, proszę zobaczyć na te dwa zdjęcia zamieszczone pod tym artykułem, broń w rękach, przemoc, trup się ściele gęsto, czy to się Bogu podoba ?
Dodano: 27.12.2020 11:47    Przez: Człowiek
Zamiast bawić się w jakiś szatańskie gry, weż do rąk Biblię i zacznij się karmić Słowem Bożym, Bóg czeka na każdego człowieka aby zwrócił swoje oblicze do Niego.
Dodano: 27.12.2020 11:50    Przez: Człowiek
Były święta, Pan Jezus się narodził 2020 lat temu, przyszedł na świat posłany przez Boga aby nas zbawić, a tu redaktor na przekór Bogu wyskakuje z takim artykułem promującym szataństwo. Bogu to się nie podoba, oj nie podoba.
Dodano: 27.12.2020 11:56    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.