Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17776) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Konin. Ruszają pierwsze szczepienia przeciwko koronawirusowi

Dodano: 24.12.2020 13:34
Źródło: LM.pl

W najbliższą niedzielę w całym kraju rozpocznie się tak zwany „etap 0“ szczepień przeciwko koronawirusowi. Wśród wyznaczonych szpitali jest również koniński.

Na 27 grudnia zaplanowano w Polsce pierwsze szczepienia przeciwko COVID-19. Tego dnia w 73 szpitalach węzłowych zaszczepić się będą mogli pracownicy kadry medycznej. Na liście wyznaczonych do tego lecznic, znalazło się 6 wielkopolskich szpitali: w Lesznie, Koninie, Pile, Kaliszu oraz dwa szpitale w Poznaniu.

Akcja w Koninie rozpocznie się w niedzielę od godz. 13.00. Wojewódzki Szpital Zespolony otrzyma na początek 75 dawek. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, chętnych do skorzystania ze szczepionki jest sporo.

 

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

testy szczepionki na lekarzach, to mi się podoba
Dodano: 25.12.2020 10:56    Przez: aaa aaa
avatar Cytat - "Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, chętnych do skorzystania ze szczepionki jest sporo." - A to ciekawe, bo media i internet aż huczą od informacji, iż Polscy medycy nie chcą się szczepić przeciwko koronawirusowi Sars-CoV-2. - "Pracownicy ochrony zdrowia mieli się zgłaszać na zapisy szczepień do 20 grudnia, ale z powodu małej ilości chętnych termin zgłoszeń przesunięto do 28 grudnia. Z ponad 500 tysięcy uprawnionych medyków w kraju, chęć zaszczepienia wyraziło tylko kilkadziesiąt tysięcy osób, czyli niewielka część osób ze służby zdrowia." - Zatem co to za kłamliwą propagandę Pani redaktor wciska?
Dodano: 24.12.2020 23:37    Przez: Pulsar71
A jaką mamy gwarancję, że po zaszczepieniu nieprzetestowaną do końca szczepionką, nie będzie powikłań albo zgonów ?
Dodano: 24.12.2020 15:47    Przez: Człowiek
avatar Pfizer [producent szczepionki na koronawirusa] od 10 lat ma swoje laboratorium w Wuhan.
Dodano: 25.12.2020 09:31    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Owieczki jesteście uratowane!Vateuszek Morawiecki kupił dla was szczepionki, które są tak bezpieczne że odpowiedzialność za nie nie bierze ani lekarz który was zaszczepi, ani rząd który je zakupił i co najlepsze - ANI PRODUCENT który to wyprodukował. :)
Dodano: 24.12.2020 17:12    Przez: Solam Veritatem

KOMENTARZE

Mnie tam na pewno nie zobaczycie, a dlaczego? Oczywistych rzeczy się nie tłumaczy... :) Pozdrawiam Wszystkich zdrowo myślących... ;)
Dodano: 24.12.2020 14:00    Przez: Marek
avatar Kolejny wspólny wątek rządu i koncernu od szczepionek. Prezes Pfizer Polska doradcą MZ w 2018 roku, gdy ministrem był Szumowski.
Dodano: 25.12.2020 09:44    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Dlatego tak forsują ich szczepionki? Niedzielski co najmniej dwa lata był promowany na gali Pfizera.
Dodano: 25.12.2020 09:46    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Tego NIE USŁYSZYSZ w TVN ani TVP! Prof. Simon, medialny ekspert od pandemii BRAŁ PIENIĄDZE od Pfizera!
Dodano: 25.12.2020 09:50    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Żydowska prasa wyjaśnia angażowanie Żydów w produkcję szczepionki na Covid. (żydowska korporacja, żydowska szczepionka)
Dodano: 25.12.2020 09:55    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Dr. Henry Makow: Plandemia ujawniła globalną agendę zniewolenia oraz jej członków.
Dodano: 25.12.2020 10:03    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Biskup Schneider wyjaśnia, dlaczego chrześcijanom nigdy nie wolno przyjmować skażonej aborcją szczepionki przeciwko COVID.
Dodano: 25.12.2020 10:17    Przez: bąbel cyrkowiec
testy szczepionki na lekarzach, to mi się podoba
Dodano: 25.12.2020 10:56    Przez: aaa aaa
Bóg życie daje i Bóg je zabiera, zwolennicy szczepionek chcą przyśpieszyć swoje zejście z tego świata ?
Dodano: 24.12.2020 15:43    Przez: Człowiek
avatar "Tak Bogiem a prawdą...". Prof. Horban szczerze o możliwych powikłaniach po szczepionce.
Dodano: 25.12.2020 09:35    Przez: bąbel cyrkowiec
Nie Bóg tylko ludzie. Kościół i religia to tylko sposób kierowania słabymi umysłami które nie potrafią sami o sobie decydować.
Dodano: 26.12.2020 08:38    Przez: Ropuch
A jaką mamy gwarancję, że po zaszczepieniu nieprzetestowaną do końca szczepionką, nie będzie powikłań albo zgonów ?
Dodano: 24.12.2020 15:47    Przez: Człowiek
avatar Prof.zw. dr nab. Roman Zieliński "O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR" - Lektura OBOWIĄZKOWA!
Dodano: 25.12.2020 09:38    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Genetyk o produkcie Pfizera: "Tego preparatu nie można nazywać szczepionką"
Dodano: 25.12.2020 09:41    Przez: bąbel cyrkowiec
Rząd już się zabezpiecza, że ewentualnym poszkodowanym będzie wypłacał odszkodowania, jeżeli szczepionka jest tak bezpieczna, to po co odszkodowania ?
Dodano: 24.12.2020 15:50    Przez: Człowiek
avatar Pfizer otrzymał ochronę prawną przed pozwami sądowymi.
Dodano: 25.12.2020 09:30    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Owieczki jesteście uratowane!Vateuszek Morawiecki kupił dla was szczepionki, które są tak bezpieczne że odpowiedzialność za nie nie bierze ani lekarz który was zaszczepi, ani rząd który je zakupił i co najlepsze - ANI PRODUCENT który to wyprodukował. :)
Dodano: 24.12.2020 17:12    Przez: Solam Veritatem
avatar Pfizer [producent szczepionki na koronawirusa] od 10 lat ma swoje laboratorium w Wuhan.
Dodano: 25.12.2020 09:31    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Wszystko się wydało. Członkowie chińskiej partii w Pfizer i AstraZeneca.
Dodano: 25.12.2020 09:39    Przez: bąbel cyrkowiec
avatar Cytat - "Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, chętnych do skorzystania ze szczepionki jest sporo." - A to ciekawe, bo media i internet aż huczą od informacji, iż Polscy medycy nie chcą się szczepić przeciwko koronawirusowi Sars-CoV-2. - "Pracownicy ochrony zdrowia mieli się zgłaszać na zapisy szczepień do 20 grudnia, ale z powodu małej ilości chętnych termin zgłoszeń przesunięto do 28 grudnia. Z ponad 500 tysięcy uprawnionych medyków w kraju, chęć zaszczepienia wyraziło tylko kilkadziesiąt tysięcy osób, czyli niewielka część osób ze służby zdrowia." - Zatem co to za kłamliwą propagandę Pani redaktor wciska?
Dodano: 24.12.2020 23:37    Przez: Pulsar71
avatar Szczepionka Pfizera. Niepokojące sygnały. Jest opinia ekspertów.
Dodano: 25.12.2020 09:33    Przez: bąbel cyrkowiec
Personel medyczny nie chce się szczepić, po prostu nie chcą być "królikami doświadczalnymi". Tak trzymać.
Dodano: 25.12.2020 13:58    Przez: Człowiek
Niech się szczepią dyżurni lekarze, którzy sieją propagandę i strach w mediach, jak Michał Sutkowski w TVP INFO i Paweł Grzesiowski w TVN-ie. Ile oni za to mają płacone ?
Dodano: 25.12.2020 14:00    Przez: Człowiek
Nikt normalny nie powinien się szczepić, ta rzekoma szczepionka nie jest żadną szczepionką. Ja się nie szczepię, nie chcę umrzeć od powikłań po niej.
Dodano: 25.12.2020 14:02    Przez: Człowiek
Po co sztucznie wyhodowano i wypuszczono na wolność korona-wirusa ? Po to aby ludzi zaszczepić podejrzaną szczepionką, w której może być coś co ludzi ubezwłasnowolni, a po szczepionkach czipy 666 wszczepiane pod skórę na czoło lub w prawą rękę, tak mówi Słowo Boże i tak nas zniewolą.
Dodano: 25.12.2020 16:17    Przez: Człowiek
Za dużo grochu czy fasoli na świeta zjadłeś? A nie, czekaj, nawiedził Cię we śnie szatan , a imie jego było 69.
Dodano: 25.12.2020 17:29    Przez: znudzona
1 z 2
12>>