Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17619) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Kazimierz Biskupi. Zapisy do turnieju e-sportowego przedłużone

Dodano: 4.01.2021 10:47
Źródło: LM.pl

Do 7 stycznia chętni mogą zapisywać się do I Otwartych Mistrzostw w E-sporcie Gminy Kazimierz Biskupi. Przesunięte zostały również finały imprezy na 23 – 24 stycznia.

E-sportowe rozgrywki gmina organizuje po raz pierwszy. Uczestnicy będą mogli rywalizować w CS:GO oraz League of Legends. Wstęp na turniej jest wolny, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W turniejach wystartować będzie mogło po dziesięć drużyn, składających się od pięciu do siedmiu graczy (CS:GO) lub tylko pięciu graczy (LoL).

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa finały imprezy, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim, przesunięte zostały na 23 – 24 stycznia. Przedłużone zostały też zapisy, zgłaszać można się do 7 stycznia.

Chęć uczestnictwa w turnieju należy zgłosić na adres mailowy turniejgminnyzgloszenia@gmail.com. Na najlepszych czekają nagrody – akcesoria gamingowe i sprzęt komputerowy.

  • Kazimierz Biskupi. Zapisy do turnieju e-sportowego przedłużone
  • Kazimierz Biskupi. Zapisy do turnieju e-sportowego przedłużone

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.