Dzisiaj jest sobota 6 marca 2021, imieniny: Jordana, Róży, Kolety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18044) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone ... (1)Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji ... (0)

Koronawirus w Wielkopolsce. Odnotowano 600 nowych zakażeń

Dodano: 23.01.2021 11:36
Źródło: LM.pl

W Wielkopolsce odnotowano minionej doby 600 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Ponad 60 osób zachorowało w subregionie konińskim.

Ostatniej doby w całym kraju potwierdzono 6 322 przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej, bo 936 osób zachorowało w województwie mazowieckim, 644 osoby w województwie kujawsko-pomorski, a 600 osób w województwie wielkopolskim. Tutaj też odnotowano 30 zgonów, z czego 18 osób zmarło z powodu współistnienia COVID-19.

W powiecie konińskim liczba nowych zakażonych to 21 osób, a w samym Koninie – 14 osób. Jeśli chodzi o pozytywne testy w kierunku koronawirusa w powiecie słupeckim to 7 osób, kolskim – 14 osób, a tureckim – 11 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Starzy ludzie stoją w kolejkach przed Przychodniami Lekarskimi aby się zarejestrować do szczepień, człowiek im starszy tym bardziej boi się o swoje życie, bo przecież dożywszy 80-ciu lat powinni poprzestać na tym.
Dodano: 23.01.2021 16:35    Przez: Człowiek
Im człowiek starszy, który na dodatek nie wierzy w Boga, to chciałby tu na ziemi żyć wiecznie i nie przeraża go to, że choruje i cierpi. Starzy ludzie żyjący bez Boga trzymają się ziemskiego życia za wszelką cenę, a przecież tam na nas czeka Bóg.
Dodano: 23.01.2021 16:39    Przez: Człowiek
Zaszczepisz się i co, będziesz żył długo i szczęśliwie ? Aż do śmierci, która na każdego czeka, a im szybciej odejdziesz z tego świata, to i lepiej, jeśli idziesz do Boga.
Dodano: 23.01.2021 16:42    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.