Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15021) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Pomoc ze Starego Miasta dotarła do hospicjum w Licheniu Starym

Dodano: 6.02.2021 10:53

Z myślą o osobach starszych i potrzebujących Przedszkole Samorządowe w Starym Mieście zorganizowało akcję pomocową. 

Polegała ona  na zbiórce najbardziej niezbędnych produktów w czasie pandemii dla opiekunów oraz podopiecznych Hospicjum w Licheniu Starym. Do akcji włączyli się dzieci wraz z rodzinami, nauczyciele oraz pracownicy Urzędu Gminy w Starym Mieście. Zebrane kombinezony, maseczki, rękawice, płyny do dezynfekcji, fartuchy jednorazowe i środki ochrony w imieniu najmłodszych przekazali: Bożena Kaźmierczak, dyrektor przedszkola oraz wójt Dariusz Puchała.

Dzięki przekazanym darom pracownicy i pacjenci hospicjum będą w stanie lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Akcja wpisuje się w przypadające w przyszłym tygodniu obchody Światowego Dnia Chorego. 
  • Pomoc ze Starego Miasta dotarła do hospicjum w Licheniu Starym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   przedszkole,   hospicjum w Licheniu,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Każda wyciągnięta dłoń z pomocą dla ludzi chorych i starych jest błogosławieństwem, tylko niech nie próbuje pomagać nam człowiek lewicy, który nie wierzy w Boga Jerzy Owsiak.
Dodano: 06.02.2021 13:38    Przez: Człowiek
Młody człowiek lekceważy sobie życie i zdrowie, a kiedy dożywa póżnej starości prosi o pomoc i zdany jest na pomoc innych. No weżmy tą młodzież lewicowo-tęczową, która wychodzi na ulice polskich miast i domaga się legalnego zabijani dzieci nienarodzonych w łonach kobiet.
Dodano: 06.02.2021 13:41    Przez: Człowiek
Młodzież lewicowo-tęczowa chce zabijać a nie stawać w obronie życia, na swoich kartonikach, które noszą mają wypisane żądanie legalnej aborcji, czyli legalnego zabijania maleństw w łonach kobiet, a Bóg dał nam przykazanie - Nie zabijaj !
Dodano: 07.02.2021 12:11    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.