Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16473) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół zatrzymany przez Jarotę. Remis ze wskazaniem ... (0)Ostatnia prosta prac przy nowym wiadukcie i na ul. ... (2)

Zamrożony śnieg na naczepie. Interweniowali inspektorzy WITD

Dodano: 13.02.2021 12:40
Źródło: LM.pl

Ładunek desek, bez plandeki za to przykryte śniegiem. Kierowca ciężarówki wykonującej międzynarodowy transport, został zatrzymany na autostradzie A2 w Żdżarach.

Inspektorzy transportu drogowego z konińskiego oddziału, podczas patrolu zauważyli samochód, który przewoził tarcicę sosnową z Rosji do Niemiec. Ładunek 23 ton desek na naczepie nie był osłonięty plandeką.

- Z uwagi na obfite opady śniegu, tylna część pojazdu była w dużym stopniu zaśnieżona i pokryta zbitą warstwą lodu, co w przypadku oderwania się mogło spowodować niebezpieczeństwo dla innych użytkowników dróg – informuje rzecznik Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu.

Kierowca został pouczony o konieczności odśnieżania pojazdu i musiał na miejscu usunąć warstwy śniegu. Za uchybienia w zakresie prawidłowej obsługi karty kierowcy, został on ukarany mandatem w wysokości 200 zł.

fot. WITD Poznań

  • Zamrożony śnieg na naczepie. Interweniowali inspektorzy WITD
  • Zamrożony śnieg na naczepie. Interweniowali inspektorzy WITD
  • Zamrożony śnieg na naczepie. Interweniowali inspektorzy WITD
  • Zamrożony śnieg na naczepie. Interweniowali inspektorzy WITD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.