Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15680) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 21oC
Jutropogoda
24 / 20oC
Pojutrzepogoda
24 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

Kazimierz Biskupi. Zderzenie auta osobowego z ciężarówką

Dodano: 25.02.2021 16:17
Źródło: LM.pl

Od rana zablokowana była droga wojewódzka nr 264 pomiędzy Koninem a Kazimierzem Biskupin. W miejscowości Smuczyn doszło do zderzenia auta osobowego i ciężarówki.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do KM PSP w Koninie przed godz. 8.00. W miejscowości Smuczyn (gm. Kazimierz Biskupi), na drodze wojewódzkiej nr 264 zderzył się samochód osobowy z samochodem ciężarowym.

– Pojazd ciężarowy znajdował się częściowo w rowie, a kierowca nie wymagał udzielenia pomocy. W samochodzie osobowym, który po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu, znajdowała się uwięziona kobieta – informuje st. kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie.

Droga wojewódzka została całkowicie zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji samochodu osobowego oraz uwolnieniu przy pomocy urządzeń hydraulicznych uwięzionej wewnątrz kobiety. Poszkodowana została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który następnie przetransportował ją do szpitala.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi i OSP Dobrosołowo.

fot. JRG Nr 1 w Koninie  • Kazimierz Biskupi. Zderzenie auta osobowego z ciężarówką
  • Kazimierz Biskupi. Zderzenie auta osobowego z ciężarówką

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

to ten pirat z Posady czerwony bus Opel Movano
Dodano: 25.02.2021 18:02    Przez: Martyna

KOMENTARZE

to ten pirat z Posady czerwony bus Opel Movano
Dodano: 25.02.2021 18:02    Przez: Martyna

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.