Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17542) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
14 / 7oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK informuje o pracach drogowych w zatokach autob ... (0)Słupca. Kolejne „prerespiratory” trafiły do szpita ... (2)

Portrety kobiet autorstwa młodych plastyków z Atelier KreDKa

Dodano: 8.03.2021 10:59

Portrety kobiet autorstwa młodych plastyków z Atelier KreDKa zaprezentowano w Strefie K Konińskiego Domu Kultury.

Na wystawie oglądać można 39 prac wykonanych przez dwudziestu siedmiu artystów. Wernisaż odbył się w przeddzień Dnia Kobiet (7 marca). Prace przygotowano w różnych technikach. Namalowano je ołówkiem, suchymi pastelami, flamastrem i akwarelami. - Obrazy wyglądają jak fotografie – mówią zwiedzający wystawę. -Przyglądając się obrazom dostrzegamy narysowany każdy z osobna włos. Młodzi plastyce wiele uwagi, przy tworzeniu obrazów, poświęcili nie tylko twarzom modelek, ale także podkreślili ich strój, nakrycie głowy czy biżuterię.

- Podkreślić chcę fakt, że młodzi twórcy rozwijają się. Porównując ich prace, te sprzed roku i obecne, powiem tylko jedno: jestem zachwycona ich pracami – podkreśla Katarzyna Mijakowska, opiekun Atelier KreDKa.

Na wystawie ,,Kobiety” można oglądać 39 prac stworzonych przez dwudziestu siedmiu młodych artystów. Najmłodsi mają po 10 lat, najstarsi to uczniowie szkół średnich. Wśród nich są osoby, które po raz pierwszy prezentują swoje prace na wystawie zbiorowej, są jednak i tacy, których obrazy doceniane są na konkursach.

 

 

  • Portrety kobiet autorstwa młodych plastyków z Atelier KreDKa
  • Portrety kobiet autorstwa młodych plastyków z Atelier KreDKa
  • Portrety kobiet autorstwa młodych plastyków z Atelier KreDKa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Strefa K,   Atelier KreDKa,   Katarzyna Mijakowska,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czego Bóg wymaga od kobiety, skromności i uległości wobec męża i miłości w prawidłowym wychowywaniu dzieci w Duchu Bożym.
Dodano: 08.03.2021 13:47    Przez: Chrześcijanin
Chrześcijanin czyli Człowiek! Bóg się wstydzi za Ciebie i za to jakie bzdury, idiotyzmy i fanatyzmy wypisujesz...!!! Bóg jest Miłością i nie dzieli Ludzi, nie sieje nienawiści tak jak KK...!!! Jesteś tylko człowiekiem i zostaw Nas Kobiety w spokoju raz na zawsze...!!! Pomódl się do Boga o to, aby zesłał na Ciebie " światło mądrości"...!!!
Dodano: 08.03.2021 14:44    Przez: Wiedźma
Wiedźma pisz w imieniu wiedźm a nie kobiet
Dodano: 08.03.2021 17:13    Przez: kobieta

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.