Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15296) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Most Bernardynka zamknięty dla ruchu kołowego do końca lipca

Dodano: 24.03.2021 11:55
Źródło: LM.pl

Od wczoraj nie można przejechać przez Bernardynkę. Do końca lipca obiekt zamknięto dla ruchu kołowego.

Przebudowa mostu w Bernardynce trwa os stycznia. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie, „technologia robót i warunki lokalne uniemożliwią bezpieczny przejazd przez obiekt“. W związku z tym od 23 marca, aż do 31 lipca tego roku, nie będzie można przedostać się tą trasą na przykład z Cukrowni Gosławice do Wąsosz.

Wykonawca prac zaplanował objazdy: w kierunku Konina wyznaczono drogą powiatową 3209P w kierunku miejscowości Wąsosze – drogą gminną (Gmina Ślesin) w kierunku miejscowości Julia – zjazd na drogę powiatową 3208P w kierunku miejscowości Niedźwiady Duże – zjazd na drogę Gminna (Gmina Ślesin) w kierunku miejscowości Niedźwiady Małe, dalej drogą gminną w kierunku miejscowości Wygoda – zjazd na drogę powiatową nr 3210P i dalej drogą powiatową w kierunku miejscowości Licheń – zjazd na drogę powiatową nr 3211P w miejscowości Grąblin, dalej drogą powiatową 3211P ulicą Sulańską , ulicą Maliniecką w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 25 w Koninie (ul. Przemysłowa).

- Po zakończeniu wszelkich niezbędnych prac, które pozwolą na dopuszczenie ruchu kołowego zostanie przywrócona obowiązująca stała organizacja ruchu – informuje koniński ZDM.

Na zdjęciu szczegółowy plan objazdu.

fot. konin.pl, ZDM Konin

 

  • Most Bernardynka zamknięty dla ruchu kołowego do końca lipca
  • Most Bernardynka zamknięty dla ruchu kołowego do końca lipca

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.