Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17195) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z lat 60 i 70-tych

Dodano: 13.04.2021 11:03

Zespół wokalny “Papilotki" z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie zakwalifikował się do festiwalu piosenki polskiej z lat 60 i 70-tych XX wieku.

Zespół w składzie: Wiktoria Krakowska, Dominika Sarnowska i Martyna Moczyńska, których instruktorem jest niezawodna Sylwia Dziardziel - dostał się do finału XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki lat 60 i 70-tych pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” Wyszków 2021.

- Na festiwal wysłaliśmy trzy nagrania: Zakochani są wśród nas, Wala Twist i Kwiat jednej nocy. Z ostatnim zakwalifikowałyśmy się do finału. Było to dla nas duże zaskoczenie i wyróżnienie, ponieważ jury to znani muzycy, a podczas głównego koncertu wystąpi Alicja Szemplińska – informuje Dominika Sarnowska.

Instruktorem ,,Papilotek” jest Sylwia Dziardziel, instruktor śpiewu MDK. Kierownictwo artystyczne i jury festiwalu: Anna Jurksztowicz, Maria Szabłowska, Marek Gaszyński, Krzysztof Heering, Aleksander Nowacki, Ryszard Poznakowski – przewodniczący jury. Celem festiwalu jest promocja polskiej piosenki lat 60 i 70. Finał odbędzie się 2-3 czerwca w Wyszkowie

Dziewczyny czeka ciężka praca, więc trzymajcie za nie kciuki. 

Źródło: MDK Konin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK Konin,   Papilotki,   Sylwia Dziardziel,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.