Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17195) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Wyłącz światło.Włącz dbanie o Ziemię. Taka propozycja z Krzymowa

Dodano: 21.04.2021 13:31

Zaproszenie do udziału w akcji promującej dbanie o Ziemię z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Krzymowie.

Myśl globalnie - działaj lokalnie. 5 minut bez elektryczności. Wyłącz światło. Włącz dbanie o Ziemię. To hasła akcji zaplanowanej na 22 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, o godzinie 20.00. Pięć minut dla Ziemi promuje zachowania eneregooszczędne, ma na celu wykształcenie trwałych nawyków przyjaznych środowisku. Wydarzenie jest okazją do zastanowienia się nad losem planety, każdy może przyłączyć się do akcji w symboliczny sposób wyrazić troskę o przyszłość środowiska naturalnego.

Organizatorzy: Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie. Patronat wójt gminy Krzymów – Danuta Mazur.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Dzień Ziemi,   Krzymów,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ziemia jest jedyną planetą we Wszechświecie na której Bóg stworzył człowieka i pozwolił mu na niej żyć, a więc dbajmy o naszą ziemską ojczyznę, która służy już ludziom od tysięcy lat.
Dodano: 21.04.2021 16:33    Przez: Maranatha
Ziemia nas karmi wydając plony w postaci owoców, warzyw, zbóż, mięsa zwierząt i ryb, to Bóg tak sprawił abyśmy korzystając z obfitości pokarmów ziemskich mogli żyć zaspokajając głód i swoje podstawowe potrzeby. Bóg stwarzając człowieka pomyślał o zabezpieczeniu jego bytu na ziemi i przykazał nam abyśmy nie niszczyli ziemi, ale niestety człowiek ją regularnie niszczy.
Dodano: 21.04.2021 16:52    Przez: Maranatha
Ziemia na której żyjemy już długo istnieć nie będzie, jako że obecna ziemia i niebo ulegną zagładzie, a powstanie w ich miejsce nowe niebo i nowa ziemia, na której zamieszka Bóg wraz z ludżmi i już nie będzie śmierci ani chorób, nie będzie smutku ani mozołu, człowiek nie będzie pracował, będzie żył w Raju ziemskim bez trosk wraz z Bogiem. Czy to nie jest piękna Boża obietnica dla następnych pokoleń ?
Dodano: 21.04.2021 18:20    Przez: Maranatha

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.