Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16985) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Stworzył miasto z klocków LEGO. Wystawa w konińskim muzeum

Dodano: 1.05.2021 18:00
Źródło: LM.pl

Miasto z klocków LEGO w muzealnym spichlerzu. Zobaczcie tę niezwykłą wystawę!

Muzeum Okręgowe w Koninie po raz kolejny zadziwia pomysłowością. Chociaż mury placówki jeszcze nie mogą zostać udostępnione zwiedzającym, wystawy można podglądać online. Tym razem to olbrzymie miasto z klocków LEGO, które powstało na parterze spichlerza. Budowla zawiera znane obiekty, takie jak angielski Big Ben, francuska wieża Eiffla, czy amerykańska Statua Wolności. Są też tereny wypoczynkowe, dzielnice domków jednorodzinnych, karuzele i jeżdżące pociągi. Całość robi wrażenie!

Twórcą wystawy jest Przemysław Grzybowski, który od lat kolekcjonuje klocki LEGO. Do budowy miasta w konińskim muzeum zużył około 220 zestawów klocków.

  • Stworzył miasto z klocków LEGO. Wystawa w konińskim muzeum
  • Stworzył miasto z klocków LEGO. Wystawa w konińskim muzeum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Oglądaj -Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 2020 oraz inne filmy i seriale.http://zobaczy.pl/===== VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp,Koszt 10zł więc warto zwrócić uwagę.Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Dodano: 02.05.2021 11:56    Przez: andzika0lo
avatar Oglądaj -Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 2020 oraz inne filmy i seriale.http://zobaczy.pl/===== VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp,Koszt 10zł więc warto zwrócić uwagę.Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Dodano: 02.05.2021 11:57    Przez: andzika0lo
"Stworzył miasto ...", człowiek nie może nic stworzyć bo nie jest Stwórcą, Stwórcą jest tylko i wyłącznie Bóg, człowiek natomiast jest tylko stworzeniem. Bóg rzekł i stało się, Bóg swoim wypowiedzianym słowem powołał do życia wszystko, w tym i nas ludzi.
Dodano: 02.05.2021 17:12    Przez: Chrześcijanin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.