Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16518) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 21oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Akademia Przedsiębiorczości w I LO. Otworzą sklep ... (0)Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)

Zaszczep się w Majówkę. Ogromne zainteresowanie akcją w Poznaniu

Dodano: 2.05.2021 10:07
Źródło: LM.pl

Tysiąc osób zaszczepionych jednego dnia. Taki jest bilans akcji „Zaszczep się w majówkę“ w Poznaniu.

Majówkowa akcja szczepień przeciwko COVID-19 odbywa się na poznańskiej Malcie. W związku z olbrzymim zainteresowaniem jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, do stolicy Wielkopolski trafi dziś kolejna partia 1000 dawek.

Zespoły ze szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu w sobotę, pierwszego dnia akcji zaszczepiły 1000 osób. Do poniedziałku na chętnych czeka jeszcze 2500 dawek.

fot. facebook/Michał Zieliński - Wojewoda Wielkopolski

  • Zaszczep się w majówkę. Ogromne zainteresowanie akcją w Poznaniu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy z Konina też podążały pielgrzymki jak do Częstochowy, do cudownego obrazu ? Ludziom bardzo zależy na tym ziemskim życiu, wszystko by oddali za to aby móc żyć jak najdłużej, tak się boją spotkania z Bogiem ?
Dodano: 2.05.2021 16:39    Przez: Johnson

KOMENTARZE

Już lecę na eksperyment! Od dawna wiadomo iż w „służbie zdrowia” nie za bardzo chodzi o nasze życie, zdrowie, szczęście lecz o pieniądze, wpływy, interesy, niestety monopol robi swoje... Oczywiście nie ma co wszystkich wrzucać do jednego „wora” są też wyjątki... BTW Trzymajmy się razem, nie skaczmy sobie do gardeł, tego się boją rządzący, lobbyści itp. w jedności siła... :) I oczywiste jest to iż nie mam zamiaru się szczepić, jak i wiele osób z mojej rodziny, znajomi, koledzy... Tak więc jest nas wielu... :D
Dodano: 02.05.2021 13:42    Przez: Karol
Zaszczepieni szczęściarze, no to teraz nie ruszy ich żaden korona wirus, nawet ten indyjski i będą żyli na ziemi długo i szczęśliwie ?
Dodano: 02.05.2021 16:34    Przez: Johnson
Czy z Konina też podążały pielgrzymki jak do Częstochowy, do cudownego obrazu ? Ludziom bardzo zależy na tym ziemskim życiu, wszystko by oddali za to aby móc żyć jak najdłużej, tak się boją spotkania z Bogiem ?
Dodano: 02.05.2021 16:39    Przez: Johnson
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, że korona-wirus może być naszym ratunkiem, którego nie powinniśmy się bać, przecież on sprawia, że zaczynamy chorować i umierać, a śmierć powoduje, że odchodzimy z tego złego świata pełnego zła i chorób i idziemy do lepszego świata, do nieba, do Boga Ojca, który tam na nas czeka. Dla mnie, dla chrześcijanina wybór jest prosty, wybieram Boga, a wy ?
Dodano: 02.05.2021 18:36    Przez: Chrześcijanin
Niewierni bardzo boją się śmierci i ja ich rozumiem, lecz chrześcijanin nie może się doczekać spotkania z Bogiem, ze swoim niebiańskim Ojcem i ze swoim Panem i Zbawicielem Jezusem Chrystusem. Ja się nie boję korona wirusa i dlatego nic sobie w ciało nie dam wszczepić, a tym bardziej zaczipować znamieniem antychrysta 666.
Dodano: 02.05.2021 18:42    Przez: Chrześcijanin
avatar nie szczep się - twoja sprawa , tylko po co mordę drzesz....
Dodano: 03.05.2021 10:11    Przez: zx
zx zobacz jakie mądre komentarze zamieszcza Matilan a ty lewaku jeden idziesz prostą drogą do piekła i dobrze.
Dodano: 03.05.2021 13:19    Przez: Chwała Bogu !
Mnie to nie dotyczy, nie wierzę w pandemie, nie będę robić testu ani brać w eksperymencie szczepionkowym, a dolegliwości grypowe leczę sam tradycyjnymi domowymi lekami. Kto wierzy w pandemie, ten rzeczywiście jest potężnie nastraszony przez sprzedajnych POlityków i media. A są to całe armie w tych śmiesznych i głupawych maskach. Z tym leczeniem za własne pieniądze niezaszczepionych to kolejna rządowa frajda i ich kretyństwo jakby mimo wszystko zakładali, że zaszczepieni na kowid i tak będą dalej chorować. POtężny żal mnie ogarnia, gdy w kościołach patrzę na starych 70, 80-latków schorowanych i kaleków, w pozaklejanych maskami twarzach, którzy duszą się z braku powietrza. Boże ! Boże ! Wyrwij nas z sideł tego masońskiego antychrysta z synagogi szatana i jego uczonych w PiSmach, globalnych manipulatorów rozumów, serc i sumień.
Dodano: 02.05.2021 21:44    Przez: Matilan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.