Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16627) SPORT FORUM FIRMY (5607) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)Konin. Rozpoczęło się głosowanie na nazwy rond i w ... (2)

Wiktoria Krakowska w finale Szansy na sukces. Konin trzyma kciuki

Dodano: 14.05.2021 12:08

Już 23 maja Wiktoria Krakowska, uczestniczka zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie bierze udział w finale Szansy na Sukces ! Aby wygrała potrzebuje naszych SMS-ów. 

Jak wiecie Wiktoria wygrała jedną z edycji Szansy na Sukces, gdzie zaśpiewała ,,Tego chciałam” z repertuaru Ani Dąbrowskiej. Nasza piosenkarka miała wtedy sporą konkurencję, ponieważ w programie wystąpili profesjonaliści. Jeśli wygra finał weźmie udział w festiwalu w Opolu. 

Wiki to licealistka w klasie maturalnej. Pochodzi z Konina. Jest miłośniczką śpiewu oraz teatru. Wrażliwa, kreatywna, ambitna, wytrwale dążąca do celu. Mówi, że jej drugim domem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, w którym uczę się śpiewu, gry na pianinie i aktorstwa. W wolnych chwilach dzieli się swoją pasją do śpiewu na takich platformach jak Tik Tok, czy YouTube. Jej instruktorką jest Sylwia Dziardziel.

  • Wiktoria Krakowska w finale Szansy na sukces. Konin trzyma kciuki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wiktoria Krakowska,   szansa na sukces,   MDK Konin,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jaki Konin trzyma kciuki, co za pogański kraj, jakby kciuki komukolwiek pomogły w czymkolwiek ? Zaufaj Bogu, a On wszystko dobrze uczyni - Słowo Boże.
Dodano: 14.05.2021 12:57    Przez: Maranatha
Niewierni, ściskajcie kciuki, kciuki wam pomogą ? W waszych kciukach wasza nadzieja i ufność ? Moja nadzieja i ufność w Bogu.
Dodano: 15.05.2021 11:54    Przez: Wierzący

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.